Per motociklo ir automobilio susidūrimą sužeisti 4 žmonės

 

Klaipėdoje per automobilio ir motociklo susidūrimą sunkiai sužaloti keturi žmonės, keli su politraumomis gydomi reanimacijoje.

Avarija įvyko antradienio vakarą apie 22.05 val. Baltijos prospekte 8B.

Kaip skelbia Klaipėdos apskrities policija, lengvojo automobilio „Audi A4“ vairuotojas, išvažiuodamas iš apsisukimo skiriamojoje juostoje, nepraleido tiesiai pagrindiniu keliu važiavusio motociklo „Honda“ ir su juo susidūrė.

Motociklas „Honda“ atsitrenkė priekine dalimi į automobilio „Audi A4“ dešinį šoną ties viduriniu statramsčiu.

Ugniagesiai skelbia, kad atidarė automobilio dureles ir iškėlė nėščią keleivę. Ji buvo perduota medikams ir išvežta į gydymo įstaigą.

Eismo įvykio metu buvo sužalotas ir automobilio 23 metų vairuotojas. Jam medikai diagnozavo kaklo raiščio patempimą, jis išleistas gydytis ambulatoriškai.

„Audi A4“ 21 metų keleivei, sėdėjusiai ant priekinės keleivio sėdynės,  diagnozuota politrauma, ji gydoma reanimacijos skyriuje.

Policija skelbia, kad sunkiai sužeistas ir motociklo „Honda“ vairuotojas – 25 metų Kretingos rajono gyventojui medikai diagnozavo politraumą, jis  gydomas Reanimacijos skyriuje.

Politrauma diagnozuota ir motociklo 24 metų keleivei. 

Ugniagesiai 10 kvadratinių metrų plote nuo kelio nušlavė po avarijos atsiradusias duženas.

Vilnius, birželio 27 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode