Vilniuje sprogo troleibuso padanga, nukentėjo 3 žmonės

 

Vilniuje, sprogus 12 maršruto troleibuso padangai, nukentėjo trys juo važiavę žmonės, vienam nutrauktas kojos pirštas.

Tiek Vilniaus meras liberalas Remigijus Šimašius, tiek už transportą atsakingas vicemeras, mero partijos kolega Linas Kvedaravičius dėl incidento komentarų neteikia ir nurodo kreiptis į savivaldybės įmones, atsakingas už viešąjį transportą.

„Pagal pirminius duomenis, tai yra vidinės galinės padangos sprogimas. Iš karto po įvykio troleibusas nebetęsė maršruto ir yra pristatytas į troleibusų parką, kur rytoj nuo pat ryto vyks techninė ekspertizė. Ir tik po jos bus galima nurodyti tikslesnę priežastį, kodėl įvyko sprogimas“, - BNS sakė savivaldybės įmonės „Susisiekimo paslaugos“ atstovė Miglė Bielinytė.

Kiek metų buvo eksploatuojamas incidentą patyręs troleibusas, nežinoma, tačiau pagal viešai žiniasklaidoje skelbiamas nuotraukas matyti, kad tai nebuvo naujos laidos troleibusas.

M. Bielinytė teigė, kad rudenį troleibusų parkas bus papildytas 41 nauju troleibusu.

Pirminiais policijos duomenimis, visi nukentėjusieji sėdėjo netoli troleibuso rato arkos. Sprogimo bangai išplitus į saloną, sužeisti trys arčiausiai sprogusios rato padangos sėdėję asmenys.

Sprogusios padangos smūgis buvo stiprus – pranešama, kad 34 metų keleiviui nutrauktas kojos pirštas.

Pirmadienį 15.57 val. Bendrajame pagalbos centre (BPC) skubios pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas, kad J. Basanavičiaus ir Algirdo gatvių sankirtoje, važiuojant troleibusui sprogo padanga.

Kaip pranešė BPC, informacija apie įvykį perduota Vilniaus greitosios medicinos pagalbos stočiai, Vilniaus apskrities vyriausiajam policijos komisariatui.

Vilnius, birželio 18 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode