Gausios policijos pajėgos ieško iš namų pabėgusių penkių paauglių

 

Gausios Alytaus apskrities policijos pajėgos ieško iš namų Prienuose pabėgusių penkių paauglių.

„Berniukai ne pirmą kartą žaidžia „katę ir pelę" su policija. Bando slėptis negyvenamose sodybose, sodo nameliuose“, – rašoma policijos kreipimesi.

Pirmadienį Prienuose iš namų pabėgo penki paaugliai. Berniukai iš namų bėga ne pirmą kartą, policija neatmeta tikimybės, kad jie slapstosi kartu.

Pasak policijos, bėgliai vengia žmonių, pamatę policijos pareigūnus ar jų automobilius slepiasi ir bėga, vagia iš gyvenamųjų namų ir kitų patalpų, turimais policijos pareigūnų duomenimis, bėgliai gali vykti į Kauną.

Apie 15 val. iš namų, esančių Prienuose, Vytauto gatvėje išėjo trylikametis Darijus Reimeris ir iki šiol negrįžo. 

D. Reimeris yra apie 150 cm ūgio, liekno kūno sudėjimo, šviesių, trumpų plaukų, viršugalvyje sušukuotų ant šono, mėlynų akių, skelbia policija.

Paauglys vilkėjo raudonos spalvos džemperiu su gaubtuvu, melsvos spalvos sportiniais marškinėliais, bei pilkomis sportinėmis kelnėmis. Avėjo juodos spalvos sportinius batus.

Apie 14 val. iš namų, esančių Prienuose, Vytauto gatvėje, išėjo nepilnamečiai broliai: trylikametis Ernestas Šliužas ir dvylikametis Erikas Šliužas ir iki šiol negrįžo.

Ernestas Šliužas yra apie 150 cm ūgio, liekno kūno sudėjimo, šviesių, trumpų plaukų, rudos spalvos akių.

Išeidamas iš namų vilkėjo įvairiaspalviais sportiniais marškinėliais, bei juodos spalvos šortais. Avėjo juodus sportinius batus.

Erikas Šliužas yra apie 140 cm ūgio, liekno kūno sudėjimo, šviesių, trumpų plaukų, rudų akių. Išeidamas iš namų vilkėjo tamsios spalvos sportiniais marškinėliais, įvairiaspalviais šortais, avėjo šviesiai mėlynos spalvos sportinius batus.

Apie 7 val. 40 min. iš savo namų, esančių Prienuose, J. Basanavičiaus gatvės, išėjo trylikametis Pijus Rimgaila ir iki šiol namo negrįžo. 

Paauglys vilkėjo mėlynu megztiniu, mėlynos spalvos džinsais, avėjo juodus sportinius batus su trimis baltomis juostomis šonuose.

Jis yra apie 140 cm ūgio, liekno kūno sudėjimo, šviesių, trumpų plaukų, rudos spalvos akių.

Apie 14 val. iš namų, esančių Prienuose, Statybininkų gatvėje, išėjo trylikametis Mamertas Černevičius ir iki šiol negrįžo. Paauglys yra apie 150 cm ūgio, šviesių trumpų plaukų, smulkaus kūno sudėjimo. Jis vilkėjo pilkas sportines kelnes ir užsegamą mėlynos spalvos džemperį su gobtuvu.

Visi penki paaugliai mobiliojo ryšio telefonų su savimi neturi. Jų ieško gausios Alytaus apskrities policijos pajėgos, pagalbos paprašyta ir aplinkinių apskričių kolegų.

Asmenis, žinančius paauglių buvimo vietą ar galinčius suteikti tyrimui reikšmingos informacijos apie dingusių nepilnamečių buvimo vietą, prašoma skambinti telefonu +370 610 29007 arba bendruoju pagalbos telefonu – 112.

Vilnius, gegužės 22 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama

Komentarai  

0 #1 as 2018-05-28 07:58
bet matos is isvaizdos,kad ubagu seimu
Cituoti

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode