Reklama 2

Klaipėdoje nužudyta moteris, sulaikytas įtariamasis

Klaipėdoje antradienį nužudyta moteris, sulaikytas įtariamasis – už nužudymą praeityje teistas vyras.

„Motyvas kol kas dar neaiškus, dabar vyksta įtariamojo apklausa, jis buvo sulaikytas neblaivus. Galima daryti prielaidą, kad tai įvyko esant asmenims neblaiviems“, – žurnalistams sakė Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Alfonsas Motuzas.

Pareigūnų turimais asmenimis, nužudymas įvyko kilus konfliktui tarp įtariamojo ir nužudytos moters.

„Asmuo, kuris buvo sužalotas, įvardijamas kaip įtariamojo asmens tėvas, o nužudytoji yra dvidešimt metų gyvenusi kartu su tuo tėvu. Jie šiuo metu gyvena atskirai, ji dar turėjo sugyventinį“, – sakė Klaipėdos apskrities policijos vadovas, tačiau pabrėžė, kad informacija apie giminystės ryšius dar bus tikslinama, nes asmenų pavardės nesutampa.

Antradienį po vidurdienio bute Klaipėdos Bangų gatvėje rastas 1957 metais gimusios moters lavonas su durtine žaizda bei peiliu kūne. Moteriai buvo durta keletą kartų.

Taip pat bute rastas peiliu sužalotas vyras, gimęs 1955 metais, jis sužalotas į pilvo sritį, šiuo metu jis operuojamas.

1976 metais gimusio įtariamojo ėmėsi ieškoti gausios policijos pajėgos, vyras sulaikytas 13.40 val. Taikos prospekte, greta prekybos centro. Jis praeityje teistas už pažįstamo asmens nužudymą – 2005 metais jis nuteistas vienuolikos metų laisvės atėmimo bausme.

Iš įkalinimo įstaigos pernai grįžęs vyras, teisėsaugos duomenimis, paskutiniu metu neturėjo nuolatinės gyvenamosios vietos.

Jam sulaikymo metu nustatytas daugiau kaip dviejų promilių neblaivumas.

Pirminiais duomenimis, konfliktas įvyko tarp įtariamojo ir nužudytos moters, jis ją puolė peiliu. Nusikaltimą matė sužalotas vyras, kuriam įtariamasis taip pat smogė ir jį sužalojo. Apie įvykį policijai pranešė namo gyventoja.

Autorė: Austėja Masiokaitė

Vilnius, gegužės 15 d. (BNS). 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode