Plėšikai senolio tykojo prie bankomato

Vilniuje kriminalistai sulaikė tris vyrus, bandžiusius pagrobti pinigus iš senolio. Juos vilnietis nešėsi namo prieš tai išsigryninęs bankomate.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos 2-ojo skyriaus pareigūnai sulaikė tris ne vienąkart už tuos pačius nusikaltimus teistus plėšikus ‒ P. V. (gimusį 1981 m.), A. D. (gimusį 1975 m.), D. P. (gimusį 1981 m.).

Antradienį apie 17 val. sostinės Karoliniškių mikrorajone pareigūnai pastebėjo tris įtartinus vyrus ‒ jie lūkuriavo prie prekybos centro „Norfa“, jo pašonėje yra keli bankomatai. Šie vyrai nusižiūrėjo senolį. Jis, iš bankomato išsigryninęs nemenką pinigų sumą, patraukė namų link. Visi trys nusekė paskui senolį. Pastarajam įėjus į daugiabučio laiptinę, pro beužsiveriančias duris įsmuko ir vyrai.

Kriminalistai dar namo kieme girdėjo, kaip laiptinėje kažkas šaukiasi pagalbos, vyksta grumtynės. Todėl, nedelsdami įbėgo į laiptinę ir nutraukė nusikalstamą veiką.

Kaip pranešė policija, nors sulaikomi vyrai bandė pabėgti, priešinosi sulaikomi, bandė suduoti kriminalistams ne vieną smūgį, pareigūnai juos sulaikė ir uždarė į areštinę.

Senolis pareigūnams papasakojo, kad įtariamieji pačiupo jį ir, laikydami už rankų bei trenkę į veidą, ieškojo kišenėse pinigų.

Pareigūnai įtaria, kad šie įtariamieji yra padarę ne vieną tokio pobūdžio nusikaltimą, tad prašo nukentėjusiųjų nuo šių užpuolikų kreiptis tel. (8 5) 271 6053, (8 5) 271 6132 arba paskambinti bendruoju pagalbos telefonu 112.

Pareigūnai atkreipia dėmesį, kad būtina saugoti save ir savo turtą ‒ iš bankomato paimtus pinigus iškart įsidėti į piniginę ar vidinę kišenę, įėjus į namo laiptinę, visuomet uždaryti duris, neįleisti nepažįstamų žmonių, taip pat rakinti buto duris.

Vilnius, balandžio 25 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode