Reklama 2

Buvusi sinoptikė siunčiama už grotų

 

Buvusi sinoptikė Tatjana Kempi siunčiama atlikti bausmės už smurtą prieš sutuoktinį – anksčiau jai skirta lygtinė bausmė panaikinta dėl naujų smurto atvejų ir alkoholio vartojimo.

Vilniaus miesto apylinkės teismas penktadienį patenkino probacijos tarnybos prašymą ir panaikino nuosprendžiu atidėtą laisvės atėmimo bausmės vykdymą.

Pernai gegužės 26 dieną buvusią žinomą sinoptikę teismas penktadienį pripažino kaltu dėl smurto prieš sutuoktinį. Moteris buvo paleista teismo salėje, nes teismas skyrė lygtinę laisvės atėmimo bausmę.

Už visus nusikaltimus teismas moteriai skyrė vienų metų ir devynių mėnesių laisvės atėmimo bausmę. Kadangi ji prisipažino kalta, bausmė sumažinta trečdaliu – iki vienų metų ir dviejų mėnesių.

Anksčiau neteistai pensininkei bausmės vykdymas buvo atidėtas dvejiem metams.

Teisėja Ingrida Mikužytė įpareigojo nuteistąją per bausmės atidėjimo laikotarpį nevartoti psichiką veikiančių medžiagų, dalyvauti smurtinį elgesį keičiančiose programose ir atlyginti žalą ligonių kasai už sužaloto sutuoktinio gydymą. 

Tačiau per bausmės atidėjimo laikotarpį nuteistoji vartojo alkoholį (nustatytas 1,89 promilės girtumas), jai buvo iškeltos dar dvi naujos bylos dėl smurto prieš sutuoktinį. 

Probacijos tarnybos pareigūnai mano, kad T. Kempi kelia grėsmę sutuoktinio saugumui, todėl būtina ją izoliuoti nuo visuomenės.

Teismas nusprendė, kad nuteistoji turi būti siunčiama į pataisos namus, BNS sakė teismo atstovė Airinė Šerelytė-Skistymienė.

Nutartis dar gali būti skundžiama Vilniaus apygardos teismui.

Byloje, kurioje moteris jau nuteista, policija užfiksavo beveik 2 ir daugiau nei 2 promilių girtumą. Nuteistoji savo kaltę pripažino dėl visų jai pateiktų kaltinimų, tačiau tikino, kad buvo provokuojama sutuoktinio. Gegužę T. Kempi teismo salėje viešai atsiprašė savo sutuoktinio. Vyras ir žmona guodėsi netekę jauno mirusio sūnaus ir išgyvenantys dėl jo mirties. 

Prokuratūros duomenimis, smurtas vykdytas pernai bute Vilniuje, Darbininkų gatvėje. Moteris vyrui smūgiavo keptuve į galvą, medine pjaustymo lentele, plaktuku į plaštaką, tuščiu šampano buteliu smogė į veidą. Nusikaltimo įrankiais taip pat tapo stalo koja ir metalinis virdulys.

Autorė: Ingrida Steniulienė

Vilnius, vasario 26 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode