Vilniuje autobusas pervažiavo iškritusį keleivį

 

Vilniaus centre autobusas pervažiavo iš jo iškritusį keleivį.

Kaip BNS patvirtino Bendrojo pagalbos centro atstovai, pranešimas apie nelaimę gautas pirmadienį apie 15 val. 30 minučių. Pranešta, kad iš greitojo autobuso 6G Žygimantų gatvėje, Karaliaus Mindaugo stotelėje. iškrito vyras, jį pervažiavo autobusas.

Pirminiais duomenimis, autobusas sužalojo 1972-aisiais gimusio vyro kojas. Jis išvežtas į ligoninę.

Bendrovė „Vilniaus viešasis transportas“ BNS pranešė, kad vairuotojui pajudėjus iš Karaliaus Mindaugo stotelės, keleivių salone pasigirdo balsai, kad iškrito žmogus.

Pagal pirminę turimą informaciją, nukentėjusiam vyrui buvo pervažiuota koja, greitosios pagalbos medikai operatyviai išvežė jį į ligoninę.

„Mūsų specialistai įvykio vietoje pastebėjo, kad autobuso durų avarinio atidarymo mechanizmo rankena pasukta, ji yra salono viduje. Pats neuždaręs durų vairuotojas negalėtų pajudėti iš stotelės, nes suveikia stabdžių blokavimo sistema. Kaip durys galėjo atsidaryti, kol kas tiksliai pasakyti negalime, policija tiria įvykį, o jo metu bus nustatytos aplinkybės“, – rašoma „Vilniaus viešojo transporto“ atstovės Rasos Norkienės pranešime.

Autobuse, iš kurio iškrito keleivis, vaizdo kameros nebuvo, šiuo metu jos įrengtos ne visose viešojo transporto priemonėse.

Iki šių metų pabaigos Vilniaus gatvėmis važiuos 250 naujų autobusų ir 41 naujas troleibusas. Naujuose autobusuose jų viduje ir  išorėje veiks vaizdo kameros. Jos padės užtikrinti didesnį keleivių saugumą ir padės efektyviau aiškintis įvykių aplinkybes.  

Vilnius, vasario 26 d. (BNS). 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode