Reklama 2

Baikerio nužudymu įtariamas L. Baltrūnas paleidžiamas į laisvę

 

Įtariamasis baikerio nužudymu Laurynas Baltrūnas paleidžiamas į laisvę – Vilniaus apygardos teismas atmetė prokuratūros skundą dėl suėmimo.

Ketvirtadienį priimta trijų teisėjų kolegijos nutartis yra galutinė ir neskundžiama. 4 mėnesius už grotų praleidęs L. Baltrūnas pirmadienį bus paleistas į laisvę.

Vilniaus apygardos teismas ketvirtadienio rytą išnagrinėjo prokuratūros skundą dėl žemesnės instancijos teismo nutarties nepratęsti suėmimo įtariamajam baikerio Aivaro Kilkaus nužudymu.

Prokuratūra prašė panaikinti Vilniaus miesto apylinkės teismo nutartį ir pratęsti suėmimą dar dviem mėnesiams.

Antradienį Vilniaus miesto apylinkės teismas atsisakė pratęsti suėmimą – teismas nusprendė skirti įtariamajam intensyvią priežiūrą ir paimti dokumentus.

Įtariamajam baikerio A. Kilkaus nužudymu L. Baltrūnui yra pateikta naujų įtarimų, susijusių su ankstesniais konfliktais su kitais asmenimis.

Abu vyrai – baikeriai, L. Baltrūnas yra klubo „MC vorai“ prezidentas, dingusysis A. Kilkus taip pat anksčiau priklausė šiam klubui.

Baikeris A. Kilkus dingo pernai – prieš keturis mėnesius, spalio 15 dieną, apie 17 val., motociklu išvyko iš namų Vilniuje ir negrįžo, jo buvimo vieta nėra žinoma. Skelbta, kad spalio 15-osios popietę vyras galėjo būti pastebėtas Trakuose, Trakų rajone ar Senojoje Varėnoje.

„Mes dirbsime rankų nenuleisim ir ką galėsime, padarysime“, – apie bylos tyrimą ir paieškas BNS yra sakęs Vilniaus apygardos prokuratūros skyriaus vyriausiasis prokuroras Julius Rėksnys.

Autorė: Ingrida Steniulienė

Vilnius, vasario 15 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode