Policija stabdo aktyvią Panevėžio rajone dingusio mažamečio paiešką

 

Policija stabdo aktyvias Panevėžio rajone prieš savaitę dingusio mažamečio paieškas.

„Kuriam laikui aktyvias paieškas stabdome, yra pradėtas ikiteisminis tyrimas, jame kaupiama visa informacija, gauta iš visuomenės, viešosios erdvės, apklausų“, – žurnalistams ketvirtadienį sakė Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimų valdybos viršininkas Orlandas Butkus.

Sprendimas priimtas įvertinus prastas oro sąlygas, dėl kurių neįmanoma detaliau apžiūrėti upės.

Pasak pareigūno, kol nerastas kūnas, tikrinamos visos galimos nelaimės versijos, tačiau pagrindinė – nelaimingas atsitikimas, vaikui įkritus į vandenį.

„Įtarimai niekam nėra pareikšti, šiuo metu yra tik vykdomos apklausos – tėvų, gyventojų“, – kalbėjo O. Butkus.

Dvejų metų neturinčio vaiko buvo ieškoma nuo praėjusio trečiadienio, kada apie jo dingimą pareigūnus informavo tėvai – jie nurodė, kad neranda kieme su tėvu buvusio berniuko.

Netoliese sodybos teka Nevėžio upė, todėl keliama nelaimingo atsitikimo versija, kad vaikas galėjo nuslysti į vandenį ir būti nuneštas srovės. Vis dėlto policija neatmeta ir kitų galimų vaiko dingimo priežasčių.

Paieškose dalyvavo narai, kinologai su šunimis, savanoriai, trečiadienį paieškoje dalyvavo savanoriai iš Latvijos, vykdę kūno paiešką vandenyje, tačiau jos baigėsi be jokių rezultatų.

„Kol kas rezultatų nėra, apsunkina oro sąlygos, susidaręs ledas, patvinusi Nevėžio upė, dėl ko kūnas, jeigu jis yra vandenyje, galėjo nuplaukti iki pat Panevėžio“, – sakė policijos atstovas.

Kadangi dalį upės dengia ledas, jos patikrinti šiuo metu nėra galimybių.

Vilnius, vasario 8 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode