Kauno centre žuvo pėsčioji

Kauno medikams nepavyko išgelbėti miesto centre sužalotos pėsčiosios – ji po trijų valandų mirė ligoninėje.

Avarija įvyko pirmadienio paryčiais apie 5.40 val. Vytauto prospekte už sankryžos su Laisvės alėja, apšviestame ruože, skelbia policija.

Automobilis „Audi A4“, vairuojamas 62 metų vyro, pėsčiųjų perėjoje parbloškė ėjusią 65 metų moterį. Ji dėl sužeidimų buvo paguldyta į Kauno klinikas, kur po trijų valandų mirė.

Tuo metu, kai įvyko avarija, šviesoforas buvo išjungtas.

„Pėsčiųjų perėjoje tuo metu degė įspėjamieji šviesos signalai, šviesoforas darbo dienomis įjungiamas nuo 6 val. ryto“, – BNS sakė Kauno apskrities policijos atstovė Justina Kazragytė.

Dėl žmogaus mirtimi pasibaigusios avarijos pradėtas ikiteisminis tyrimas, policija aiškinasi avarijos aplinkybes. Kas kaltas dėl avarijos, pareigūnai pasakyti kol kas negali, tai bus išaiškinta tyrimo metu. Taip pat neskelbiama, ar žuvusi moteris segėjo atšvaitą.

Avarija įvyko netoli Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pastato.

Šiemet žuvusiųjų avarijose buvo daugiau nei tuo pat metu pernai.

Šiais metais užregistruoti 87 eismo įvykiai, kuriuose 7 žmonės žuvo ir 97 buvo sužeisti. 2017 metais tuo pat metu buvo įvykusios 36 avarijos, jose 4 žmonės žuvo ir 41 buvo sužeistas.

Autorė: Ingrida Steniulienė

Vilnius, sausio 9 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode