Reklama 2

Šventinį savaitgalį gaisruose žuvo 3 žmonės

Šventinį savaitgalį per gaisrus Lietuvoje žuvo 3 žmonės, dar 6 apdegė ar apsinuodijo dūmais.

Ugnyje žuvusiųjų skaičius šiemet jau perkopė 100. Iš viso šiemet gaisruose jau žuvo 101 žmogus, pernai per tą patį laikotarpį – 100.

Per praėjusias 5 paras šalies ugniagesiai 135 kartus vyko gesinti gaisrų ir atliko 187 gelbėjimo darbus, skelbia Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas.

Vėlų penktadienio vakarą gautas pranešimas, kad Kaune, J. Naujalio gatvėje, iš vidinės kiemo pusės atvira liepsna dega medinis dviejų aukštų apleistas namas. Ugniagesiams patekus į pastato vidų, prie laiptų į antrąjį aukštą rastas smarkiai apdegęs vyro kūnas. Gaisro metu išdegė 100 kvadratinių metrų pastato.

Sekmadienį apie 10 val. ryto, Joniškio rajone, Jaučiūnų kaime, atvira liepsna degė medinis gyvenamasis namas. Iki atvykstant ugniagesiams, jo stogas buvo nudegęs ir suvirtęs į vidų. Namo viduje ugniagesiai rado smarkiai apdegusį  90-ies vyro kūną. Gaisro metu nudegė namo stogas, perdanga, išdegė du kambariai.

Antradienį ugnis nusinešė dar vieno vyro gyvybę. Apie 10.30 val. Klaipėdoje, Dvaro gatvėje esančiame garaže, ant lovos rastas smarkiai apdegęs 61 metų vyro kūnas. Gaisro metu apdegė automobilis BMW, savos gamybos šildymo krosnis ir kiti daiktai.

Penktadienio vidurnaktį, Kaune, Saulės gatvėje, viename iš butų daugiabutyje, degė lova. Išlaužę duris, iš dūmuose skendėjusio buto ugniagesiai išnešė sąmoningą, dūmais apsinuodijusį 63-ejų metų vyrą. Jis buvo perduotas medikams.

Šeštadienio rytą Kaune, S. Žukausko gatvėje, daugiabučio bute ant viryklės pridegė puodas. Dūmais apsinuodijusį vyrą medikai išvežė į ligoninę. Apdegė ir aprūko virtuvės lubos. Gaisro priežastis – neatsargus žmogaus elgesys.

Tą pačią dieną ugniagesiai skubėjo ir į S. Fino gatvę, Vilniuje, kur apleisto gyvenamojo pastato viduje degė kibiras su šiukšlėmis. Iš pastato ugniagesiai išvedė 24-erių ir 27-erių vyrus. Dėl apsinuodijimo dūmais jie buvo išvežti į ligoninę.

Gruodžio 23-iosios popietę Kaune, Islandijos plente esančiame garaže, degė automobilis „Mazda“. Gaisro metu nukentėjo garažo nuomininkas. Jis dėl nudegimų buvo išvežtas į ligoninę. Ugnis apgadino ir šalia esančiame garaže stovėjusį automobilį BMW 530. 

Dar vienas vyras nukentėjo antradienį apie 7.30 val. gaisras kilo Šilalėje, D. Poškos gatvėje esančiame daugiabutyje. Atvykus ugniagesiams, kambaryje nuo žvakių užsidegęs žurnalinis staliukas jau buvo užgesintas. Gaisro metu sudegė staliukas, nešiojamasis kompiuteris, apdegė sofa, kilimas ir dalis grindų. Apsinuodijęs dūmais 28-erių metų vyras išvežtas į ligoninę

Vilnius, gruodžio 27 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode