Visagine tėvas dukrai dūrė šakute, Marijampolėje – spyrė

Pirmąją Kalėdų dieną nuo artimųjų smurto nepilnametės nukentėjo Visagine, Marijampolėje, Ignalinos rajone.

Pirmadienį 20 val. 49 min. į policiją kreipėsi 2003 metais gimusi mergaitė, kad per Kūčias Visagine, Sedulinos alėjoje esančiuose namuose, neblaivus tėvas smurtavo prieš jos mamą, gimusią 1981 metais, o pirmąją Kalėdų dieną apie 13 val. 40 min. namuose tėvas jai dūrė šakute į kairę ranką.

Nukentėjusiosios į gydymo įstaigas nesikreipė. 1978 metais gimęs įtariamasis uždarytas į areštinę. Pasitikrinti blaivumą jis atsisakė, pranešė Policijos departamentas.

Pirmadienio vakarą Marijampolėje, P. Armino gatvėje, 1978 metais gimusi moteris kilus ginčui smurto griebėsi prieš nepilnametę dukterį – ją tampė už plaukų, kumščiu sudavė į veidą. Tuo metu 1980 metais gimęs tėvas bandė dukrai suduodi ranka ir spirti koja, tačiau pastaroji smūgių išvengė.

2003 metais gimusi nukentėjusioji dėl veido sumušimo, suteikus medicinos pagalbą, gydoma ambulatoriškai. Ji perduota broliui.

Antradienio naktį Ignalinos rajone, Mažėnų kaime esančiuose namuose, neblaivus vyras, gimęs 1994 metais, ranka vieną kartą sudavė neblaiviai šešiolikmetei sugyventinei nepilnametei į veidą. Nukentėjusioji į gydymo įstaigas nesikreipė. Įtariamasis uždarytas į areštinę.

Vyrui nustatytas 2,24 promilės, merginai – 1,4 promilės girtumas.

Visais atvejais pradėti ikiteisminiai tyrimai.

Vilnius, gruodžio 26 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode