Reklama 2

Už ketinimus permesti telefonus kaliniams – 500 eurų bauda

 

Policija 500 eurų bauda nubaudė vyrą, kuris ketino nuteistiesiems Pravieniškėse permesti mobiliojo ryšio telefonus ir mieles.

Pirmadienio rytą apie 7.35 val. Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos patrulinės grupės pareigūnai, vykdydami tarnybą nustatytais maršrutais, prie įstaigos 1-ojo sektoriaus prieigų, miško masyve pastebėjo įtartiną asmenį.

Jis artinosi prie apsauginės Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos tvoros. Pareigūnams įtarus, kad pastebėtas asmuo gali bandyti permesti nuteistiesiems daiktus į šios įstaigos teritoriją, vyras buvo sustabdytas ir patikrintas.

Kaip pranešė Kalėjimų departamentas, įtarimai pasitvirtino – minėtas asmuo striukės kišenėse slėpė du lipnia juosta suvyniotus paketus. Sulaikytasis A.I. pripažino, kad rastus jo kišenėse paketus jis ketino permesti į Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos teritoriją.

Apie įvykį nedelsiant buvo informuota policija. I. A su įkalčiais perduotas atvykusiems policijos pareigūnams.

Išardžius paketus, juose buvo rasti šeši mobilieji telefonai, keturi mobiliojo telefono ryšio kroviklių antgaliai, trys SIM kortelės „PILDYK“ ir mielės.

A.I. surašytas administracinių nusižengimų protokolas bei paskirta bauda.

Vilnius, gruodžio 20 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode