Reklama 2

Kaune veikė savadarbė degalinė

 

Padedant visuomenei, Kauno policija demaskavo savadarbę degalinę.

Kaip skelbia policija, Kauno miesto Dainavos policijos komisariato pareigūnai pilietiškų gyventojų dėka sulaukė informacijos, kad Kaune, Dainavoje, galbūt vykdoma nelegali prekyba dyzelinu.

Antradienį apie 10.30 val. pareigūnai, tikrindami turimą informaciją, V. Krėvės prospekte esančiame garažų masyve, aptiko įrengtą savadarbę degalinę. 30-mečiui vyrui priklausančiame garaže aptikta ne tik 900 litrų dyzelino, bet ir kuro užpylimo kolonėlė bei pumpavimo siurblys. Pirminiais duomenimis, vyras pirkdavo kurą iš sunkiasvorių transporto priemonių vairuotojų.

Dėl šio įvykio pradėta administracinio nusižengimo teisena, kauniečiui gresia bauda iki 4300 eurų.

Kauno apskrities policijos pareigūnai dėkoja pilietiškiems gyventojams už bendradarbiavimą, užkardant daromus teisės pažeidimus, bei primena, kad apie vietas, kur prekiaujama akcizais apmokestinamomis prekėmis, apie asmenis, užsiimančius tokia neteisėta veikla, policijai galite pranešti internetiniame puslapyje www.beseselio.lt, anoniminiu pasitikėjimo telefonu (8 37) 30 30 50 arba bendruoju pagalbos telefonu 112.

Vilnius, gruodžio 6 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode