Ryte Vilniuje susidūrė 5 mašinos, sužeista vairuotoja

 

Per plikledį Vilniaus pakraštyje įvyko masinė avarija – susidūrė 5 automobiliai. Per avariją buvo nublokšta vairuotoja, kuri išlipo pastatyti avarinio ženklo. 40-metė moteris paguldyta į ligoninę.

Eismo nelaimė įvyko apie 6.33 val. Pavilnionių gatvėje, sukant į Vakarinį aplinkkelį, BNS pranešė policija.

Krovininį automobilį „Volvo“ vairavęs 30-metis vyras pamatė, kad važiuojamojoje kelio dalyje, po eismo įvykio pirmoje eismo juostoje, skersai stovi automobilis „Peugeot“. Šalia automobilio stovėjo jo vairuotoja, ji buvo išlipusi tam, kad pastatytų avarinį ženklą.

Vilkiko vairuotojas ėmė stabdyti, tačiau mašinos nesuvaldė ir kliudė automobilį „Peugeot“.

„Peugeot“ vairuotoja, pamačiusi atvažiuojantį nevaldomą vilkiką „Volvo“, ėmė bėgti į šoną, kad jos nekliudytų. Tačiau ją į šoną bloškė, kaip manoma, vilkiko kliudytas jos pačios automobilis „Peugeot“, moteris buvo sužalota“, – BNS pasakojo Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos atstovas Paulius Radvilavičius.

Po to „Volvo“ dar atsitrenkė į automobilį „Audi“, šis nuo smūgio pariedėjo į priekį ir atsitrenkė į automobilį „Ford“. „Ford“ atsitrenkė į kitą „Audi“.

„Eismo įvykio metu buvo apgadintos penkios transporto priemonės“, – sakė P. Radvilavičius.

Sužeista „Peugeot“ vairuotoja vėliau pareigūnams pasakojo, kad važiavo Vakariniu aplinkkeliu link Karoliniškių, jos mašiną sumetė ir ji atsitrenkė į kelio atitvarus. Nukentėjusiai ligoninėje nustatytas šonkaulio lūžis, kojos žaizda ir galvos sumušimas. Dėl jos sužalojimo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Trakų rajone, netoli Miciūno kaimo, 7.30 val. apvirto automobilis „Mercedes-Benz“, jos vairuotojai lūžo stuburo slankstelis.

Policijos duomenimis, trečiadienio rytą Vilniaus apskrityje įvykusiose 7 avarijose nukentėjo žmonės. Avarijų skaičius, palyginti su kitomis dienomis, išaugo 4 kartus.

„Nuo 6 val. iki 9.30 val. trečiadienį užregistruoti 69 techniniai įvykiai. Palyginti, vakar tokiu pat metu buvo 19 techninių įvykių, įskaitinių nebuvo“, – BNS sakė P.  Radvilavičius.

Autorė: Ingrida Steniulienė

Vilnius, gruodžio 6 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode