Rusijos pilietis į Lietuvą mėgino įsivežti šautuvą

 

Ketvirtadienį muitinės ir pasienio pareigūnai sulaikė Rusijos pilietį, kuris į Lietuvą bandė įsivežti lygiavamzdį šautuvą.

Muitinės kriminalinės tarybos duomenimis, apie 22 val. vakaro į Kybartų pasienio kontrolės punktą iš Karaliaučiaus automobiliu „Ford Kuga“ atvažiavęs Rusijos pilietis S. M. sakėsi per Lietuvą ketinantis važiuoti namo į Rusijos Riazanės sritį.

Pareigūnams nusprendus detaliai patikrinti automobilį, jame rastas 12 kalibro lygiavamzdis šautuvas ,,Germanica“ ir 29 vienetai 12 kalibro šovinių.

Juos gabenęs užsienietis teisinosi turintis Rusijoje išduotą leidimą laikyti ginklą ir nežinojęs, kad reikia dar ir leidimo jį gabenti per Lietuvos teritoriją. Pareigūnų toks pasiaiškinimas neįtikino, Rusijos pilietis buvo sulaikytas, šiuo metu sprendžiamas klausimas dėl jo suėmimo.

Sulaikytas ir ginklas bei automobilis, Muitinės kriminalinėje tarnyboje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl ginklų kontrabandos.

Pažeidėjui gresia laisvės atėmimas nuo trejų iki dešimties metų.

Vilnius, lapkričio 24 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode