Reklama 2

Neryje rasta negyva mėnesį ieškota moteris

Neries upėje rastas ilgiau nei mėnesį ieškotos moters lavonas. Įtariama, kad rastas prieš mėnesį į Nerį Vilniuje įšokusios moters kūnas.

Pirmadienį apie 12.20 min. Trakų rajone, ties Žemųjų Semeniukų kaime, Neries upėje, rastas apie 40 metų amžiaus nenustatytos tapatybės moters lavonas.

Policija teigia, kad atlikus pirminę apžiūrą ir įvertinus išorinius požymius yra pagrindo manyti, kad rastas lavonas moters, kuri spalio 15 dieną apie 19.15 val. Vilniuje, ties Žirmūnų tiltu, 12-metės dukters akivaizdoje šoko į Neries upę. Ji iki šiol buvo ieškoma kaip dingusi be žinios.

Pas moterį rastas mobilaus ryšio telefonas, kurio paieška buvo paskelbta dingus moteriai. Taip pat atitinka visi išoriniai požymiai – kūno sudėjimas, plaukai, drabužiai, randas.

„Bus vykdomas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti ir, kadangi dėl kūno būklės atpažinti moters neįmanoma, privalomai bus atliktas DNR tyrimas“, – skelbia policija.

Dingusiosios kurį laiką ieškojo ugniagesiai gelbėtojai, narai, jie išžvalgė kelias dešimtis kilometrų upės. Dingusiosios buvo ieškoma ir su pasieniečių sraigtasparniu.

Vilnius, lapkričio 21 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode