SSC

Panevėžio rajone pasieniečiai sulaikė mikroautobusą su rusiškų cigarečių kroviniu

Pasieniečiai Panevėžio rajone sulaikė mikroautobusą „VW Transporter“, kuriuo buvo gabenama daugiau kaip 14 tūkst. pakelių rusiškų kontrabandinių cigarečių „Prince“. Jų vertė viršija 41 tūkst. eurų. Vairuotojui, Panevėžio rajono gyventojui, gresia bauda arba laisvės atėmimas iki 4 metų.

Antradienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pakrančių apsaugos rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus ir Specialiosios paskirties komandos pareigūnai Panevėžio rajono Maksvytiškių kaime sustabdė ir patikrino mikroautobusą „VW Transporter“. Jį vairavo 32-ejų Panevėžio rajono gyventojas.

Transporto priemonėje pasieniečiai aptiko 14 300 pakelių cigarečių „Prince“. Rūkalai pažymėti Rusijos akcizo mokesčio ženklais. Tokio krovinio vertė Lietuvoje su mokesčiais yra daugiau kaip 41 tūkst. eurų.

Dėl kontrabandos VSAT Pakrančių apsaugos rinktinės pasieniečiai pradėjo ikiteisminį tyrimą. Panevėžio rajono gyventojui gresia bauda arba laisvės atėmimas iki 4 metų. Iš pradžių jis buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Vėliau skyrus kardomąją priemonę rašytinį pasižadėjimą neišvykti pasieniečiai vairuotoją paleido.

Kontrabandiniai rūkalai ir automobilis saugomi Pakrančių apsaugos rinktinės Šiaulių užkardoje.

VSAT Pakrančių apsaugos rinktinės inf.

Taip pat skaitykite:

Powered by BaltiCode