Kontrabandininkas vežė trijose valstybėse pagamintų cigarečių

Kauno teritorinės muitinės pareigūnai savaitgalį netoli Lietuvos ir Latvijos sienos sulaikė komercinį lengvąjį automobilį „Fiat Scudo“, slėptuvėse vežusį beveik 2 tūkst. pakelių trijų rūšių cigarečių su Rusijos, Kirgizijos ir Kazachstano banderolėmis.

Kontrabandininkas tikino, kad šiuos rūkalus įsigijo Estijos turguje.

Šeštadienio vakarą mobiliosios grupės pareigūnai, patruliuodami kelyje Ryga-Šiauliai-Tauragė-Kaliningradas, patikrinimui sustabdė Rusijos piliečio D.K. vairuojamą komercinį lengvąjį automobilį „Fiat Scudo“.

Kaip pranešė Kauno teritorinė muitinė, vyriškio elgesys sukėlė muitininkams įtarimą, todėl jie nutarė automobilį patikrinti detaliau. Greitai paaiškėjo, kad pareigūnai buvo teisūs.

Įvairiose automobilio vietose įrengtose slėptuvėse – durelėse, sėdynėse, buferyje, salono apdailos ertmėse – vyriškis gabeno išslapstęs 1950 pakelių (39 tūkst. vnt.) cigarečių „Winston“, „Bond“ ir „LM“, paženklintų Rusijos, Kirgizijos ir Kazachstano akcizo ženklais.

Pareigūnams pilietis D.K. pasakojo cigaretes įsigijęs Estijos turguje. Aptiktų slėptų cigarečių vertė su privalomais sumokėti mokesčiais siekia 6 tūkst. eurų.

Muitinės pareigūnai sulaikė ir cigaretes, ir automobilį, o vairuotojui surašė administracinio nusižengimo protokolą. Už šį pažeidimą jam gresia nemaža piniginė bauda, tabako gaminių ir transporto priemonės konfiskavimas.

Vilnius, kovo 20 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode