Žmogžudyste įtariamas P.Rastenis bus suimtas

Trečiadienį Vilniaus policijai pasidavė savaitę ieškotas įtariamasis žmogžudyste Paulius Rastenis.

Kaip pranešė Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, įtariamasis vasario 22 d. apie 16.15 val. atėjo į Vilniaus miesto pirmąjį policijos komisariatą ir pats pasidavė. Vyras buvo sulaikytas.

 Nužudymu Vilniuje įtariamas ir nuo teisėsaugos slapstęsis Paulius Rastenis bus suimtas, teismas artimiausiu metu spręs dėl suėmimo termino.

Kaip BNS ketvirtadienį sakė prokuratūros atstovė Rita Stundienė, P.Rasteniui pasislėpus nuo tyrimo, jam anksčiau už akių teismo buvo skirtas kardomasis suėmimas. Artimiausiu metu prokuratūra į teismą kreipsis tik dėl suėmimo termino nustatymo.

Trečiadienį policijai pasidavęs nuo vasario 13 dienos ieškotas įtariamasis naktį praleido areštinėje. Ketvirtadienį jam ketinama pareikšti įtarimus dėl nužudymo.

P.Rastenis įtariamas peiliu sužalojęs du vyrus, kurių vienas mirė ligoninėje.

Policija tuomet skelbė, kad, pasak liudininkų, greta vieno Žirmūnų gatvės daugiabučio, kuriame įsikūręs ir viešbutis, automobilyje „Volvo“ pietavo du maždaug 30 metų vyrai. Tuo metu į kiemą įsuko automobilis „Toyota“, kurio vairuotojas iššokęs pasipiktino, jog nėra, kur sustoti.

Atvažiavęs vyras įsivėlė į konfliktą su pietavusiais vyriškiais, pripurškė jiems į automobilį dujų ir puolė bėgti. Per susistumdymą iš „Volvo“ iššokę vyriškiai buvo subadyti peiliu. Per grumtynes vyriškiai įtariamajam numovė striukę, jis paspruko vienmarškinis.

33 metų nukentėjusysis nuo sužeidimų mirė ligoninėje, taip pat sužalotas 28 metų nukentėjusysis.

Vilnius, vasario 23 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode