Telšiuose iš motinos paimtas fizinį ir emocinį smurtą kentęs vaikas

Telšiuose iš motinos paimtas ir globos namuose apgyvendintas fizinį ir emocinį smurtą kentęs vaikas. Berniukas pasakojo, kad mama prieš jį smurtavo, kai jam nesisekė ruošti pamokas.

Telšių apskrities policija pranešė, kad pirmadienį gautas Telšių rajono savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėjos raštas, kuriame prašoma pradėti ikiteisminį tyrimą dėl galbūt prieš mažametį naudoto smurto.

Rašte nurodoma, kad praeitą penktadienį Telšių rajono savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriaus sprendimu berniukas paimtas iš motinos dėl galimo fizinio smurto ir emocinės prievartos pavojaus. Vaikas apgyvendintas Telšių vaikų globos namuose.

Mažametis darbuotojams pasakojo, kad mama jį namuose kartais muša, kai jam nesiseka ruošti pamokas. Vaikas, mamai atvykus jo pasiimti iš Telšių dienos centro, nenori su ja eiti namo, su ja pykstasi, verkia, būna nervingas.

Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Telšių policija gavo dar vieną pranešimą apie skriaudžiamą vaiką, tačiau tyrimo nepradėjo, nes įtariamasis nėra sulaukęs tokio amžiaus, kad galėtų būti patrauktas atsakomybėn.

Antradienio vakarą 19.02 val. Bendrajame pagalbos centre gautas pranešimas, kad 11 metų berniuką nuolat muša 15-metis brolis. Smurto artimoje aplinkoje atvejis pasitvirtino, ikiteisminį tyrimą atsisakyta pradėti, kadangi skriaudėjui nėra 16 metų.

Vilnius, vasario 8, (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode