Kokios sofos reikia jums?

Sofa – centrinis visos patalpos baldas. Nors dažniausiai ją statome svetainėje, nesvarbu, kuriame kambaryje ji beatsidurtų, sofa tikrai trauks akį. Dėl savo dydžio ir svarbos kasdienybėje, ji tapo neatsiejama vakarietiško gyvenimo dalimi. Tai ir poilsiui skirtas, ir aktyviam bendravimui tinkamas baldas, be kurio namai nebūtų tokie jaukūs.

Tačiau kokios sofos reikia jums? Visų pirma reikėtų nuspręsti ar jus labiau domina minkštos sofosar neutralesni modeliai. Minkštos dažniausiai apsiuvamos oda ar viduje talpinamos labai purios ir elastingos poliuretano putos ar kiti užpildai. Neretai minkštos sofos yra kampai, kurie statomi sienų sandūroje. Šis baldas turi dar vieną šaunią savybę, ant jo galima ir sėdėti susiglaudus su artimiausiu žmogumi ir saldžiai nusnausti pietų miego arba net paguldyti svečius. Yra nemažai sofų, kurios išsiskleidžia arba gali būti įvairiai transformuojamos, kad ant jų tilptų daugiau žmonių.

Grįžtant prie tipų, neutralesnės sofos bus ne tokios minkštos, tačiau taip pat pasižymės universalumu, bus gražios ir tikrai atrodys puikiai. Šis pasirinkimas priklauso nuo jūsų skonio. Jeigu norite ant sofos jausti kaip ant debesų, įkristi ir galėti per porą minučių užmigti – minkštos sofos turėtų būti jūsų prioritetas. Tačiau, jei neutralesnė, ne tokia minkšta sofa jums atrodo gražiai, dera prie interjero – nedvejokite ir drąsiai rinkitės tokį variantą.

Kaina nėra faktorius, jeigu lyginate skirtingų kategorijų baldus. Jų kainai bene didžiausią įtaką turi kilmės šalis. Itališki bei vokiški baldai bene visad būna gana brangūs, tačiau jų kokybe niekas neabejoja, na, o lenkiški ar lietuviški baldai – pigesni, tačiau reiktų rinktis atidžiau. Tiesa, yra ir tokių gaminių, kurie niekuo nenusileidžia, o gal net ir pranoksta vakarų Europos gamintojų produkciją, tačiau turime jauną rinką, todėl gali pasitaikyti ir ne tokių ilgaamžių gaminių.

Rinkitės atidžiai ir tikrai džiaugsitės!

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode