Italų menininkas iš marmuro kala „Fiat 500“ automobilį

 

Jaunas Turine dirbantis menininkas jau kelis mėnesius dirba, kad iš 15 tonų baltojo Kararos marmuro iškaltų realaus dydžio „Fiat 500“ automobilį. Jo darbas skirtas atkreipti dėmesį į šiuoalikinės visuomenės vartotojiškumą.

Prie šio meno kūrinio Nazareno Biondo (Nazerinas Biondas) pradėjo dirbti šių metų pradžioje ir lėtai ir kruopščiai dirba, kad sukurtų realią marmurinę legendinio automobilio kopiją. Toks nedidelis dviduris automobilis su gale esančiu varikliu, pradėtas gamintis prieš 60 metų, simbolizuoja Italijos pokarinį ekonominį bumą.

„Tai yra didžiausias iki šiol mano padarytas darbas“, – agentūrai AFP sakė maždaug trisdešimties metų skulptorius savo dirbtuvėse Turino priemiestyje.

Turino Albertinos meno akademiją pabaigę N. Biodno specializuojasi marmuro skulptūrose. Beje, jis jau yra iš marmuro iškalęs ir realaus dydžio „Vespa“ motorolerį.

Darbą menininkas planuoja pabaigti per kelis mėnesius ir jis vaizduos automobilį, kuriam jau laikas keliauti į metalo laužą. Tai bus „vartotojiškumo atspindys, šiuolaikinės visuomenės atliekos“.

Turinas, Italija, gegužės 20 d. (AFP-BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode