Mažeikių Pavasario mokykla pelnė dar vieną trofėjų

Kovo 5 d. Panevėžyje įvyko Lietuvos mokyklų žaidynių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ estafečių finalinės varžybos. Tarp dalyvavusių keturių finalininkių (amžiaus grupė 2005 m. gimimo ir jaunesni), Mažeikių Pavasario pagrindinės mokyklos komanda iškovojo pirmąją vietą. Jai įteikta komandos nugalėtojos taurė, o dalyviai apdovanoti medaliais ir sportiniais nugalėtojų marškinėliais.

 

Mokyklos direktorius Stanislovas Jakučinskas džiaugėsi dar vienu iškovotu svarbiu trofėjumi, kuris papuoš mokyklą, o komandai-nugalėtojai primins sunkų darbą treniruotėse ir nelengvą kovą atrankos varžybose.

„Lietuvos mastu šiose žaidynėse dalyvavo virš 50 savivaldybių komandų ir tai įrodo šių varžybų populiarumą. Jos vykdomos trimis etapais: rajoninis, zoninis ir tarpzoninis, po kurio lieka keturios stipriausios komandos. Be mažeikiškių, į finalą, kurį sudarė 9 estafetės, pateko Rokiškio Senamiesčio progimnazija (II vieta), Panevėžio pradinė mokykla (III vieta) ir Širvintų pradinė mokykla (IV vieta). Labai atkakliose varžybose mažeikiškiams pavyko laimėti 6 estafetes, o kitose buvo antri. Ruošdamasi lemiamoms kovoms, komanda su mokytoju Virginijumi Januševičiumi treniravosi penkis kartus per savaitę po 2 valandas, todėl į Mažeikius parvežė dar vieną taurę. Vaikai labai mėgsta šias žaidynes, nes tai yra ne tik užimtumas, begalinis entuziazmas, bet ir didelė konkurencija tarp moksleivių bei galimybė patirti nepakartojamą pergalės skonį.

Argi ne džiugu atminčiai turėti nugalėtojo diplomą, kurį pasirašė LR švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė bei Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė. Noriu padėkoti visiems mokytojams, ruošusiems komandą, tėveliams už palaikymą bei jauniesiems nugalėtojams. Komandoje dalyvavo 20 moksleivių, tačiau žaidynėms ruošėsi daugiau, o į komandą pateko stipriausieji“, – savo pasakojimą baigė direktorius S. Jakučinskas.

Vytas ALEKNAVIČIUS

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode