Reklama 2

Miegančios rožės – ilgaamžiai žiedai Jūsų namuose


 

Mokslas skverbiasi į visas mūsų gyvenimo sritis ir gėlės yra ne išimtis. Seniau, kiekvienas vaikinas turėdavo sukti galvą kaip pamerkti, išsaugoti ir išlaikyti geros formos rožes iki tol, kol galės jas įteikti savo mylimajai, tačiau tam atėjo galas. Nuo šiol nebereikės jaudintis dėl tokių dalykų, kadangi rinkoje pasirodė miegančios rožės. Kartais jos dar vadinamos stabilizuotomis arba konservuotomis rožėmis – kaip bepavadinsi, taip nepagadinsi. Tačiau pavadinimas esmės nekeičia, o ji yra tokia, jog miegančios rožės gali išlaikyti savo prekinę išvaizdą net metus ar ilgiau!

Nors iš pradžių tai ir gali nuskambėti kaip nedidelė anomalija, tačiau iš tiesų jokios magijos čia nėra. Mokslininkai daug ir sunkiai dirbo jog surastų formulę, kuri leistų konservuoti gėles, tačiau jos vis tiek atrodytų gyvos ir tikros. Tikriausiai esate girdėję apie džiovintas rožes, kurios taip pat žydi kur kas ilgiau. Deja, džiovintos rožės savo išvaizda nė iš tolo neprilygsta miegančioms rožėms.

Genialumas paprastume

Gali atrodyti, jog už šios technologijos slypi itin sudėtingi procesai ir priemonės, bet iš tiesų viskas ganėtinai paprasta. Norint „užmigdyti“ arba kitaip tariant stabilizuoti rožes, tereikia žydinčias gėles išmirkyti specialiame aliejuje, kurį pagrinde sudaro glicerinas ir kitos cheminės medžiagos.

Taip pat, mieganti rožė gali būti nudažyta, todėl išgaunamos neįprastos ir akį traukiančios spalvos. Technika panaši kaip dažant maisto produktus, todėl pati gėlė nenukenčia ir atrodo natūraliai. Tai leidžia turėti juodas, mėlynas, žalias ir įvairių kitų spalvų gėles.

Tikriausiai pati geriausia žinia visiems rožių mylėtojams – mieganti rožė nereikalauja daug priežiūros. Tai reiškia, jog jūs galėsite džiaugtis miegančia rože ilgiau nei metus ir nesivarginti dėl jos išvaidos. Jų nereikia laistyti, apkarpyti ar padėti vietoje su daug saulės šviesos – miegančios rožės išlaiko savo išvaizdą įvairiomis sąlygomis.

Kai kurie žmonės nerimauja, jog tai yra labai nenatūralu ir gali būti netgi kenksminga, tačiau turime jus nuraminti – miegančios rožės yra visiškai saugios, jas galima liesti, uostyti ir t.t.

Miegančios rožės – jau Vilniuje

Akivaizdu, jog miegančios rožės kaina yra kur kas didesnė, nei paprastos, niekaip neapdorotos gėlės. Kaip bebūtų, didelė kaina neatbaido potencialių pirkėjų, kadangi visi puikiai supranta kokią pridėtinę vertę jie gauna sumokėdami papildomą kainą. Tikriausiai tai ir lėmė, jog šias gėles jau galima įsigyti ir Vilniuje, kurias rinkoje pristatė WOWFlowers. Įmonė pasistengė, kad šias gėles būtų galima užsisakyti su pristatymu į namus. Miegančios rožės taip pat yra pristatomos visoje Lietuvoje, o tai reiškia, jog ilgiau nei metus džiuginsiantį papuošalą galėsite įsigyti net neišėję iš namų. Miegančių rožių išvaizdą ir kompoziciją galite peržiūrėti šioje nuorodoje https://wowflowers.lt/produkto-kategorija/geles/miegancios-rozes/.

Jums tikriausiai įdomu, kokia galėtų būti miegančios rožės kaina? Viskas priklauso nuo keleto parametrų. Visų pirma reikėtų pradėti nuo to, jog tokių gėlių dažniausiai niekas nepardavinėja vienetais – jos parduodamos arba kompozicijose, arba dėžutėse. Net ir nedidelė dėžutė miegančių rožių kainuos nuo 30-40 eurų, o didelė ir prabangi dėžutė atsieis virš 70 eurų. Kalbant apie kompozicijas, nurodyti kainos rėmus yra kur kas sunkiau, kadangi tai labai priklauso nuo to, kokios kitos gėlės ar daiktai yra naudojami kompozicijos gamyboje.

Dar vienas veiksnys, galintis įtakoti miegančių rožių kainą – jų spalva. Natūralios raudonos ar baltos spalvos miegančios rožės dažniausiai yra pigiausios, kai tuo tarpu specialiai dažytos (juodos, mėlynos) miegančios rožės kainuoja brangiau.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode