Reklama 2

Keturių sostinių traukinys pajudės rugsėjo pabaigoje


 

Vilnių, Rygą, Minską ir Kijevą sujungsiantis traukinys pradės kursuoti rugsėjo pabaigoje, pranešė valstybės valdomi „Lietuvos geležinkeliai“. 

Pirmasis traukinys iš Kijevo pajudės rugsėjo 28 dieną, o rugsėjo 29 dieną iš Vilniaus ar Šiaulių keleiviai galės vykti į Rygą bei atgal – į Minską ir Kijevą. Traukiniai kol kas kursuos kartą per savaitę.

Pasak „Lietuvos geležinkelių“ generalinio direktoriaus pavaduotojo, Keleivių vežimo direkcijos direktoriaus Lino Baužio, pirmaisiais mėnesiais maršrutas bus bandomas, o įvertinus rezultatus, ateityje gali keistis traukinio išvykimo laikas, galbūt – ir dažnis.

„Keturių sostinių traukinys – sudėtingas ir ambicingas užmojis, tad pirmąjį pusmetį vyks bandomieji važiavimai, kurių rezultatai ateityje leis paslaugą tobulinti“, – pranešime teigia L. Baužys. 

Kelionė iš Kijevo į Rygą truks 19 valandų, iš Vilniaus į Rygą – apie 4 val. 30 min., iš Šiaulių – apie 2 valandas. 

Bilietus jau galima įsigyti geležinkelio kasose, o ateityje planuojama jais prekiauti ir internetu. Kelionė iš Šiaulių į Rygą kainuos nuo 16 eurų, iš Vilniaus – nuo 23 eurų, iš Vilniaus į Kijevą – nuo 50 eurų. Pastariesiems keliautojams reikės turėti tranzitines Baltarusijos vizas.

Projektas įgyvendinamas kartu su Ukrainos geležinkeliais. Anksčiau skelbta, jog Ukrainos bendrovė ateityje ketina į maršrutą įtraukti ir Taliną.

Lietuvos keleiviai kol kas negali tiesioginiu traukiniu nuvykti iš Vilniaus į Rygą ar Taliną. 

Vilnius, rugsėjo 5 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode