Pietų Italijoje staigaus potvynio aukų padaugėjo iki aštuonių


 

Italijos pietiniame Kalabrijos regione staiga patvinus kalnų upei žuvo aštuoni žygeiviai, o dar penkių žmonių tebeieškoma, pirmadienį pranešė vietos gelbėjimo tarnybos.  

„Turime aštuonis žuvusiuosius, tačiau negalime atmesti, kad aukų skaičius dar padidės“, – naujienų agentūrai AFP sakė vietos civilinės saugos skyriaus atstovas.  

Nuo potvynio nukentėjusios provincijos sostinės Kozencos prefektūra nurodė, kad 23 žmonės buvo išgelbėti, o penkių tebeieškoma. Jos duomenimis, toje vietovėje buvo dvi žygeivių grupės po 18 žmonių.  

Dienraštis „Corriere della Sera“ pranešė, kad žuvo keturi vyrai ir tiek pat moterų, o tarp 23 išgelbėtų žmonių buvo du vaikai, įskaitant hipotermijos ištiktą mergaitę, kuri buvo sraigtasparniu nugabenta į ligoninę.  

Pasak laikraščio, tarp penkių dingusiais paskelbtų žmonių yra ir vietos gidas. 

Sutemus gelbėtojai toliau ieškojo dingusių žmonių pasitelkę galingus prožektorius. 

Vienas olandų žygeivis vietos žiniasklaidai pasakojo: „Netikėtai mus užgriuvo tikra vandens lavina. Niekam nebeturėjome laiko. Man pasisekė. Tai buvo neįtikėtina“.  

Kiek anksčiau pirmadienį šioje Kalabrijos regiono dalyje, netoli Kozencos miesto, kelias valandas pliaupė smarkus lietus ir siautė vėjas. Vakarop orai aprimo.

Aplankyti Raganelo upės išgraužtus įspūdingus tarpeklius dėl maršruto pavojingumo rekomenduojama tik patyrusiems žygeiviams. Ši kalnų upė tam tikru metu laiku išsilieja iš krantų.    

Vietos valdžia smarkiai apribojo patekimą į tą rajoną.

Roma, rugpjūčio 21 d. (AFP-BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentarai  

0 #1 Dee 2018-10-29 09:24
I have noticed you don't monetize your website, don't waste your traffic, you can earn additional bucks every month.
You can use the best adsense alternative for any type of website (they approve all
websites), for more details simply search in gooogle: boorfe's tips monetize your website

Take a look at my web page ... BestLouvenia: https://CleverMarquis.blogspot.com
Cituoti

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode