Traukinio avarijos Turkijoje aukų padaugėjo iki 24


 

Turkijos šiaurės vakaruose savaitgalį įvykusi traukinio avarija pareikalavo 24 žmonių gyvybių, pirmadienį pranešė premjero pavaduotojas Recepas Akdagas (Redžepas Akdahas).

Anksčiau buvo skelbta, kad anksti sekmadienį nuo bėgių Tekirdaho provincijoje nuo bėgių nulėkus į Stambulą važiavusiam traukiniui žuvo 10 žmonių.

Valstybinė Anatolijos naujienų agentūra citavo R. Akdagą, sakiusį, kad kad avarijos vietoje paieškų operacija jau baigta.

Turkijos žiniasklaida citavo sveikatos apsaugos ministrą Ahmetą Demircaną (Achmetą Demirdžaną), sakiusį, kad po avarijos į ligonines buvo išvežti 338 žmonės, o 124 sužeistieji tebėra hospitalizuoti.

Pranešimuose nurodoma, kad traukinys, vežęs 362 keleivius, avariją patyrė vietoje, kur neseniai vykusios smarkios liūtys buvo paplovusios sankasos gruntą.

Susisiekimo ministras Ahmetas Arslanas (Achmetas Arslanas) sakė, kad vėliausi bėgių tikrinimai toje vietoje buvo atlikti balandį, nurodė Anatolijos naujienų agentūra.

Stambulas, liepos 9 d. (AFP-BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode