MOSTA pristatys naujausią mokslo, studijų ir inovacijų apžvalgą


 

Lietuvos mokslų akademijoje Vilniuje Mokslo ir studijų stebėsenos ir analizės centras (MOSTA) antradienį pristatys naujausią  Lietuvos mokslo, studijų ir inovacijų būklės apžvalgą.

Apžvalgoje išskiriami pagrindiniai iššūkiai ir tendencijos Lietuvos studijose, moksle ir inovacijose bei pateikiamos rekomendacijos.

Teminė apžvalgos dalis skirta aukštojo mokslo prieinamumui. Šioje dalyje pristatomas tyrimas apie moksleivių pasiekimų viduriniame ugdyme bei stojimo į aukštąsias mokyklas skirtumus, įsitvirtinimą darbo rinkoje. 

Po pristatymo numatyta diskusija su aukštojo mokslo politikos formuotojais ir įgyvendintojais, kitais suinteresuotais asmenimis apie aukštojo mokslo bei inovacijų politikos tobulinimo perspektyvas.

MOSTA yra ekspertinė institucija, teikianti įrodymais grįstą informaciją ir rekomendacijas dėl visuomenei aktualių mokslo, studijų ir inovacijų politikos formavimo ir įgyvendinimo sprendimų priėmimo.

Vilnius, birželio 19 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode