Policija baus Melnragėje nuogas paplūdimyje buvusias moteris


 

Klaipėdos policija ketina bausti nuogas Melnragės paplūdimyje buvusias moteris.

Antradienį Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Prevencijos skyriaus pareigūnai, kartu su Klaipėdos miesto savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus specialistais lankėsi bendro naudojimo uostamiesčio paplūdimyje. Jie atvyko dėl viešosios tvarkos užtikrinimo.

Daugiau nei prieš 10 metų tuomečio moterų paplūdimio teritorija I-oje Melnragėje tapo bendro naudojimo paplūdimiu.

Kaip skelbia uostamiesčio policija, ne kartą sulaukta skundų, jog bendro naudojimosi paplūdimyje vis dar kaitinasi ne viena ir ne kelios nuogos moterys, tuo piktindamos šeimomis poilsiaujančius klaipėdiečius bei miesto svečius.

Pirmadienį Prevencijos skyriaus pareigūnai, nuvykę į I-osios Melnragės paplūdimį pasikalbėjo su nuogomis moterimis, bei jas žodžiu įspėjo, jog kitą dieną atvykę pareigūnai pažeidėjas jau baus.

Tačiau antradienį į tą patį pliažą atvykę policininkai rado keliolika nuogų moterų.

Kai kurios išvydusios pareigūnus suskubo apsirengti, kitos teigė daug metų čia atvykstančios pasikaitinti nuogos ir ketina taip daryti ir ateityje.

Keturioms pažeidėjoms Prevencijos skyriaus pareigūnai įteikė kvietimus atvykti į policijos komisariatą, kur joms bus surašyti protokolai.

„Norime dar kartą priminti, jog mėgstančios saulėje kaitintis  neapsirengusios, moterys turėtų rinktis specialiai joms skirtas paplūdimio teritorijas.

Vilnius, gegužės 29 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode