Kaip skolintis atsakingai?

 

Skolinimasis nėra pati maloniausia procedūra, tačiau jos nauda nenuginčijama. Finansiniai sunkumai arba kliūtys, atsirandančios dėl nepakankamų finansų yra tikrai nemalonios. Kadangi jas sunku įveikti vienam(-iems), renkamės skolintis iš artimųjų arba kredito įstaigų.

Skolindamiesi iš artimųjų bene visad išvengsite palūkanų (procentas, kurį suprasti reiktų kaip „paskolos mokestį“, kurį ima bankai, unijos, kreditų bendrovės ir t.t.). Taip pat galėsite suderinti lanksčius terminus, tačiau artimieji ne visada gali sutikti, arba turėti reikalingą pinigų sumą. Kitu atveju skolinti galima iš kreditus suteikiančių bendrovių. Jos siūlo:

  • Imti vartojimo paskolą;
  • Imti būsto paskolą.

Vartojimo paskolos gali būti imamos įvairiems tikslams, tačiau bene visoms įstaigoms privalu nurodyti paskolos ėmimo tikslą. Minusas tik toks, kad vartojimo paskolų suma negali būti labai didelė, yra ribojama, o grąžinimo terminai būna pakankamai trumpi, o palūkanos – didelės. Būsto paskolos yra skirtos tik būsto ar sklypo įsigijimui arba remontui įgyvendinti. Jos būna su įkeitimu arba be, tačiau dažniausiai tenka rinktis variantą su įkeitimu, ir iki paskutinės įmokos atlikimo,turtas priklauso bankui ar kreditą suteikusiai bendrovei. Šioms paskoloms sumos beveik nėra ribojamos, grąžinimo terminai būna ilgi, o palūkanos – pakankamai žemos.

Kaip skolintis atsakingai? Visų pirma reikia objektyviai įvertinti savo šeimos (arba gyvenate vieni, arba su sutuoktiniu bei vaikais/išlaikytiniais). Pagal įstatymus, mokamų finansinių įsipareigojimų suma negali viršyti 40 proc. mėnesinių pajamų (pvz. jū, su žmona, kartu sudėjus uždirbate 2000 Eur, tad jūsų šeima negali turėti didesnių nei 800 Eur finansinių įsipareigojimų). Reikia atsidėti pinigų juodai dienai ir atidžiai išnagrinėti visas paskolos sutarties sąlygas. Tada tikrai pasiskolinsite atsakingai, o grąžinimas nekels sunkumų.

Komentarai  

0 #4 kreditainternetu.lt 2019-05-13 00:42
%3Ca+href%3D%22https%3A%2F%2Fkreditainternetu.lt%2 2%3Ekreditai+bedarbiams%3C%2Fa%3E
Cituoti
0 #3 kreditainternetu.lt 2019-05-13 00:39
kreditai bedarbiams
Cituoti
0 #2 kreditainternetu.lt 2019-05-13 00:37
skolina iki 2000€ bedarbiams
Cituoti
0 #1 Kreditai bedarbiams 2019-05-13 00:36
reikia objektyviai įvertinti ir tik tada skolintis, o padės įvertinti https://kreditainternetu.lt
Cituoti

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode