Reklama 2

Savivaldybėje pagerbti rajono šimtukininkai

Praėjusią savaitę Savivaldybėje pagerbti geriausiai brandos egzaminus išlaikę moksleiviai – 31 abiturientas gavo aukščiausią įvertinimą – 100 balų. Du moksleiviai surinko po keturis „šimtukus“.

Džiaugėsi abiturientų pasiekimais

Rajono šimtukininkus pagerbė ir pasveikino Savivaldybės vadovai. Savivaldybės meras Antanas Tenys džiaugėsi pasiektais rezultatais. „2015 metai įeis į Mažeikių istoriją – gauti 46 šimtukai, tai didelis pasiekimas. Jūs ne tik Mažeikių, bet ir Lietuvos ateitis. Manau, jei jums sekėsi gerai išlaikyti egzaminus, seksis ir gerai studijuoti bei gerai dirbti. Norėčiau pasidžiaugti ir visa švietimo bendruomene, nes rezultatai rodo, kad Mažeikiai turi gana daug gerų mokytojų, savo srities profesionalų. Visiems linkiu visokeriopos sėkmės ir, kaip ten bebūtų, bet po studijų grįžkite į Mažeikius. Visur gerai, bet čia irgi blogai nebus, mes jūsų lauksime“, – nepamiršti savo krašto prašė A. Tenys.

Egzaminų rezultatais džiaugėsi ir Savivaldybės Švietimo skyriaus vedėjas: „Šitiek daug šimtukų per visą Nepriklausomybės laikotarpį rajonas dar nebuvo gavęs. Buvo ir 23, ir 27, bet kad riba būtų netoli pusės šimto, niekada. Toks rezultatas parodo jūsų, jūsų mokytojų, mokyklos vadovų kruopštų darbą ir bendrą susitelkimą. Tai buvo pirmasis rimtas jūsų išbandymas, tad linkiu, kad, kaip jūs laikėte brandos egzaminus, lygiai taip pat galėtumėte pasirinkti savo tolesnį gyvenimą. Tegul tas kelias ir rezultatai būna tokie pat geri, kaip buvo 12 metų mokykloje. Sėkmės, sveikatos, ištvermės, būkite visada linksmi ir nebijokite parodyti, kad esate verti gautų šimtukų, nes jie yra uždirbti.“

Abiturientus sveikino ir jų gimnazijų vadovai. Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos direktorė Asta Žukauskienė teigė, kad tiek daug šimtukų pirmą kartą gavo ir Merkelio Račkausko gimnazija. Pasak jos, egzaminų sesijos metu buvo daug netikėtumų, jų bus ir gyvenime – tai privers ir kluptelėti, ir vėl atsistoti, bet dėl to darysis dar stipresni. „Tikėkite savimi – kur beitumėte, kur bebūtumėte – ir sėkmė bus jūsų pusėje. Ačiū jums“, – dėkojo A. Žukauskienė.

Su puikiais pasiekimais visus sveikino ir Mažeikių Gabijos gimnazijos direktorius Stasys Šiurkus bei Viekšnių gimnazijos direktorius Rimantas Gricius, mat šiemet šimtukus gavo ir du Viekšnių gimnazistai: „Nebijokite rizikuoti ir siekti daugiau, negu galite pasiekti.“

Įteikti padėkos raštai

Šiemet puikius įvertinimus gavo 31 mažeikiškis, iš jų – aštuoniolika Gabijos gimnazijos mokinių, vienuolika Merkelio Račkausko gimnazijos abiturientų ir du Viekšnių gimnazijos.

Savivaldybės padėkos raštus už puikų valstybinių egzaminų laikymą bei atminimo dovanas gavo Gabijos gimnazijos moksleiviai: Rūta Bagdonaitė, Marius Vaitkevičius, Gintarė Vaizgielaitė, Mindaugas Bertis, Lina Kukulskytė, Narminas Chamedovas, Akvilė Griciutė, Vilius Gross, Rasa Mockutė, Mantas Radzis, Domas Rupkus, Daniel Anužis, Monika Budrytė, Benas Grigalauskas, Valdas Jurkūnas, Edgaras Kvasis, Rimgailė Tamulytė, Nerijus Rozga. Merkelio Račkausko gimnazijos mokiniai:  Robertas Aleksynas, Aistė Černauskytė, Egidijus Bizas, Mantas Jasutis, Marilė Kosaitė, Deividas Lukas Tupikas, Patricija Giniotytė, Modestas Valaitis, Arnas Vilmantas, Ignas Norkus, Ernestas Popliauskas, bei Viekšnių gimnazijos gimnazistai: Džiugilė Kersnauskaitė ir Justas Žilinskas.

Šių metų rekordas – keturi šimtukai. Juos gavo du Gabijos gimnazijos abiturientai – R. Bagdonaitė (užsienio kalba (anglų), matematika, biologija ir chemija) ir M. Vaitkevičius (užsienio kalba (anglų), informacinių technologijų, matematika, fizika). G. Vaizgielaitė gavo tris šimtukus – iš užsienio kalbos (anglų), matematikos ir fizikos valstybinių brandos egzaminų. Penki abiturientai gavo po du šimtukus, likusieji – po vieną. Daugiausia iš užsienio kalbos (anglų) egzamino.

Dalinosi ateities planais

Abiturientai noriai pasidalino mintimis apie  gautus įvertinimus bei savo ateities planus. „Įjungiau loginį mąstymą ir viską išsprendžiau“, – sakė tris šimtukus iš tiksliųjų mokslų gavusi G. Vaizgielaitė. Keturis šimtukus gavusi R. Bagdonaitė sakė, kad toks rezultatas pasiektas daug mokantis. Kur studijuoti, mergina dar neapsisprendė, bet savo gyvenimą sieja su biochemija. Taip pat keturis šimtukus gavęs M. Vaitkevičius ruošiasi studijuoti Braitono universitete. Kitas šimtukininkas J. Žilinskas sakė, kad savo gyvenimą sieja su vokiečių kalba, mat ją išmoko ne mokykloje, o žiūrėdamas animacinius filmukus vokiečių kalba.

„Labai džiugu, kad kartu su Justu Viekšnių gimnazijai galėjome suteikti dalelę garbės. Svarbiausia siekti savo tikslo, niekada nepasiduoti ir nesigėdyti savo šaknų bei aktyviai kovoti už savo gyvenimą ir svajones“, – kalbėjo du šimtukus gavusi D. Kersnauskaitė.

Komentarai  

0 #4 VIEKSN 2015-07-18 17:39
KA VEIKIA EKSPERTE VIEKSNIU MOKYKLOJE,KAD VAIKAI IS MULTIKU VOKIECIU KALBA patys turi ISMOKTI???? :lol: :D
Cituoti
0 #3 cha 2015-07-17 23:23
Kas per lengvumas vokieciu kalbos, net mokytojo nereikia :lol: :lol: :lol: :lol:
Cituoti
-1 #2 to deja, deja 2015-07-16 23:17
sunki vaikystė ir slogūs prisiminimai iš šeštos klasės kankina? ;-)
Cituoti
-2 #1 Deja 2015-07-15 07:31
egzaminas yra tik atminties patikrinimas,o ne ziniu pritaikymo sugebejimo ivertinimas.Zinoti kazkokia formule ir ja panaudojus isspresti uzdavini tik teorija,o kur ir kam ja panaudoti yra kitas dalykas. Jei zinosi ka nori padaryti,tai susirasi ta formule internete,nebutina ja zinoti mintinai:) Man simtukas lygus anu laiku "raudonam" diplomui,tai daugiau pasako apie zmogaus paklusnuma tvarkai,taisykliu laikymasi,bet ne apie zmogaus individualuma, turejima savo nuomone. Greiciausiai tai yra geras kazkieno valios vygdytojas,zodziu samdinys.
Cituoti

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode