Reklama 2

Nuo neblaivių suaugusiųjų smurto nukentėjo 7 vaikai

Savaitgalį nuo neblaivių suaugusiųjų smurto nukentėjo septyni vaikai.

Raseinių rajone neblaiviam tėvui ėmus smurtauti prieš šeimą, namuose buvę penki nepilnamečiai vaikai buvo perduoti brolio globai. 47 metų įtariamasis uždarytas į areštinę, jam nustatytas 2 promilių girtumas.

Sekmadienio rytą apie 8 val. Vilniuje, bute Fabijoniškių gatvėje, neblaivi (2,35 prom.) 50-metė moteris sudavė smūgį ranka į veidą 10-ties metų mergaitei. Vaikas nuo smūgio atsitrenkė į sieną ir susitrenkė galvą. Nukentėjusioji dėl galvos sumušimo gydoma ambulatoriškai. Įtariamoji uždaryta į areštinę, pradėtas ikiteisminis tyrimas, pranešė policija.

Vidurdienį Šiauliuose, namuose Parko gatvėje, neblaivus (1,23 prom.) 43 metų vyras stipriai suėmė 5 ir 6 metų dukroms už rankų bei, varydamas jas iš namų, išstūmė į lauką. Taip pat ranka sudavė vienai dukrai į veidą, taip sukeldamas jai fizinį skausmą. Įtariamasis uždarytas į areštinę, pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Rokiškyje policija sulaikė du smurtautojus. Šalčininkuose, bute Spalio 25-osios gatvėje, išgertuvių metu, neblaivi (1,46 prom. alkoholio) 27 metų moteris smurtavo prieš 16-metę dukterėčią. Švenčionyse, namuose Strūnaičio gatvėje, 36 metų moteris smurtavo prieš 13-metę dukrą.

Autorė: Ingrida Steniulienė

Vilnius, gruodžio 11 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode