Reklama 2

Įkurta Panevėžio miesto mopsų bendruomenė

 

Spalio 22 dieną Panevėžio kultūros ir poilsio parke įvyko pirmasis mopsų veislės šunų susitikimas. Taip oficialiai buvo įkurta Panevėžio miesto mopsų bendruomenė PanevezioMopsai.lt. Pirmojo susitikimo metu buvo sulaukta 8 mopsų veislės atstovų, kurie visi buvo skirtingi, bet tuo pačiu ir panašus, o svarbiausia, juos vienijo viena – žaisti ir susipažinti su į save panašiais „suplotasnukiais”.

„Idėja susitikimui kilo, kai vaikštinėdama parke su savo šuneliu įkėliau nuotrauką į Facebook socialinio tinklo grupę „MOPSAI, gyvenantys Lietuvoje” ir paklausiau, ar turime mopsų savam krašte? Gavau nemažai teigiamų atsakymų su nuotraukomis, todėl nieko nelaukusi su kitais mopsu šeimininkais pradėjome planuoti susitikimą Panevėžyje”, – dalinosi įspūdžiais viena iš bendruomenės įkūrėjų Viltė Kondrotaitė.

„Facebook socialiniame tinkle pastebėjau susidomėjimą galimu mopsų susitikimu savame mieste, todėl ėmiausi iniciatyvos ir sukūriau viešą Facebook renginį, kurio dėka pavyko plačiau paskleisti žinią. Norėjosi šiek tiek prasmingesnio susitikimo tikslo, todėl kartu su Vilte nusprendėme susitikimo metu įkurti Panevėžio miesto mopsų bendruomenę”, – pasakojo bendruomenės bendraįkūrėjas Tomas Morkūnas.

Džiaugiamės, jog atsiranda vis daugiau mopsų šeimininkų, kurie prisijungia prie mūsų naujai įkurtos bendruomenės. Visų lauksime kituose susitikimuose, kurie įprastai turėtų vykti sekmadieniais Panevėžio kultūros ir poilsio parke. Detalesnė informacija Facebook grupėje Panevėžio Mopsai.

Panevėžio miesto mopsų bendruomenės informacija

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode