Reklama 2

Aptartos naujojo Druskininkų ženklo įrengimo aktualijos

 

Lietuvos automobilių kelių direkcija jau pradėjo rekonstruoti prie įvažiavimo į Druskininkus nuo Merkinės pusės esančią kelio Druskininkai-Merkinė ir kelio į Gardiną sankryžą. Joje planuojama įrengti žiedą.

2017 metų biudžete Druskininkų savivaldybės Taryba numatė dalį lėšų naujojo Druskininkų ženklo projektavimui ir įrengimui.

Planuojama, kad ženklas bus įrengtas žiedo viduryje:  trys įspūdingos,  tūrinės,  auksinėmis karūnomis puoštos ir specialiu apšvietimu apšviestos pušys, atitinkančios miesto heraldikos simbolius, lėtai suksis aplink savo ašį – kiekvieną kartą įvažiuojant ar išvažiuojant iš miesto ženklą bus galima pamatyti vis kitu kampu. Taip pat žiede bus įrengtas šviečiantis užrašas Druskininkai.

Šią savaitę Druskininkų savivaldybės  vadovai ir administracijos specialistai aptarė svarbiausius būsimojo Druskininkų ženklo įrengimo klausimus.

Pasitarimo metu diskutuota ženklo projektavimo, derinimo su institucijomis, statybos darbų aktualijomis. Aptarta skulptūros gaminimo eigos ypatumai, mechanizmo, kurio dėka  suksis ženklas, įrengimo ir priežiūros klausimai.

Preliminariai planuojama, kad naujasis ženklas galėtų būti įrengtas iki 2018 metų vidurio, atsižvelgiant į sankryžos ir žiedo rekonstrukcijos darbų eigą, kuri taip pat priklauso ir nuo oro sąlygų.

Druskininkų savivaldybės meras R. Malinauskas pažymėjo, kad jau seniai buvo svajojama atnaujinti senąjį Druskininkų ženklą ir sukurti įspūdingą, kurorto vertą ženklą.

Druskininkų savivaldybės informacija

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode