Didelė laimė ir atsakomybė prisiliesti prie vaikų gyvenimo...

Mokytojas – tas žmogus, kuris išugdo dvi mintis ten, kur anksčiau buvo viena.
( E.G.Habardas)

Neformalus vaikų švietimas – organizuota, kryptinga veikla, kurią Moksleivių namų bendruomenė vykdo 60 metų. Įstaigą lanko per 560 ugdytinių, dirba 21 pedagogas.

Mūsų durys jums visada atviros. Ir visai nesvarbu, kiek jums metų, – mes jau išmokome draugauti su įvairaus amžiaus vaikais ir moksleiviais, nes iš tikrųjų mes visi esam šio amžiaus gyventojai, nes vaikštome po tuo pačiu dangum, džiaugiamės ta pačia saule, sėdim po tais pačiais medžiais ir klausome to paties vėjo. Ir šito gyvenime niekada neišmoksi, tai galima tik suvokti. Tas suvokimas visada ateina greičiau, jeigu kažkur su mumis yra šokis, muzika, daina, teatras, technologijos, dailė ...

Mūsų siekis – padėti vaikui tapti asmenybe, gebančia atsakingai ir kūrybiškai spręsti problemas, aktyviai veikti visuomenėje ir prisitaikyti prie kintančios aplinkos bei surasti įdomią veiklą laisvalaikiu.

Didelė laimė ir atsakomybė prisiliesti prie vaikų gyvenimo – klausytis jų linksmo čiauškesio, džiaugtis pasiekimais, atradimais, mylėti juos.

Sėkmės, ištvermės ir kūrybos, mieli darbuotojai, mokiniai, tėveliai.

Birutė JURKIENĖ

Direktorė

 

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode