Reklama 1

Vyriausybė galės pati vertinti, ar savivaldybėms tikslinga plėsti ribas


 

Vyriausybė trečiadienį pritarė, jog ji pati galėtų įvertinti, ar tikslinga savivaldybėms vykdyti teritorijų pertvarką.

Ministrų kabineto patvirtintas Vidaus reikalų ministerijos (VRM) parengtas nutarimas taip pat numato galias Vyriausybei pačiai apsispręsti, ar tikslinga organizuoti gyventojų apklausas keičiant savivaldybių ribas, taip pat dėl šių ribų nustatymo principų. Gyventojų apklausos šiuo metu prašo Kauno savivaldybė, siekianti prisijungti rajonines teritorijas.

Lietuvos pašto valdyba nesutinka tęsti darbo


 

Nepriklausomi valstybės valdomo Lietuvos pašto valdybos nariai atsisakė tęsti darbą, nes nesutiko nutraukti centrinio pašto pastatų trijuose didžiuosiuose miestuose pardavimo bei atleisti Lietuvos pašto vadovę. Tai paskelbta po jų susitikimo su susisiekimo ministru Jaroslavu Narkevičiumi pirmadienį. 

Sveikatos apsaugos ministerija pristato receptinių vaistų prekybą internetu


 

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) pirmadienį pristato galimybę receptinius vaistus pirkti internetu, naudojantis e. sveikatos sistema.

Kaip pažymi SAM, per šią sistemą neišvykdami iš namų pacientai galės matyti visų vaistinių pasiūlymus, konsultuotis su vaistininku bei užsisakyti ir apmokėti pasirinktus vaistus bei kompensuojamąsias medicinos pagalbos priemones.

Powered by BaltiCode