Iš paskutinių sezono varžybų grįžo su medaliais

Birželio 15 d. Alytuje vykusiame Lietuvos klasikinės štangos spaudimo su savo svoriu pakartojimams čempionate pergales skynė sporto klubo „Mažeikių švyturys“ sportininkai.

Moterys – tarp stipriausių

Suaugusiųjų grupėje dalyvavusios moterys iškovojo komandinę I vietą. Nugalėtoja svorio kategorijoje iki 52 kg tapo Raimonda Butienė, 24 kg štangą išspaudusi 40 kartų. Lina Linkaitė, rungtyniavusi svorio kategorijoje iki 57 kg, 28 kg štangą išspaudė taip pat 40 kartų ir užėmė II vietą. Svorio kategorijoje iki 72 kg Vaida Radvilienė 35 kg štangą išspaudė 37 kartus ir liko III vietoje.

Jaunimo grupėje svorio kategorijoje 72+ kg nenugalima buvo Ramunė Vainauskytė, 46 kartus išspaudusi 36 kg štangą. Ji tapo ir absoliučios kategorijos nugalėtoja. Komandinėje įskaitoje pelnyta II vieta.

Tarp veteranių I amžiaus grupėje stipriausia pripažinta Lina Liatukienė, svorio kategorijoje iki 63 kg išspaudusi 28 kg štangą 71 kartą ir gerokai aplenkusi varžoves. Absoliučioje kategorijoje ji taip pat tapo nugalėtoja. Komanda užėmė III vietą.

Vyrai skynė pergales

Tarp suaugusiųjų geriausiai sekėsi Rimantui Sakeriui, pasiekusiam pergalę svorio kategorijoje iki 59 kg. 56 kg štangą jis išspaudė 10 kartų. Dainius Vėžauskas svorio kategorijoje iki 83 kg užėmė II vietą, 36 kartus išspaudęs 79 kg štangą. II vietą jis pelnė ir absoliučioje kategorijoje.

Jaunių grupėje svorio kategorijoje iki 53 kg nugalėtoju tapo Eimantas Valeiša, 51 kg štangą išspaudęs 15 kartų. Svorio kategorijoje iki 74 kg, 17 kartų išspaudęs 72 kg štangą, Tautvydas Jakomas užėmė II vietą. Kategorijoje iki 105 kg pergalę pasiekė Vincentas Gintalas, 96 kg štangą išspaudęs 13 kartų. Komandinėje įskaitoje užimta I vieta.

Jaunimo grupėje tiek svorio kategorijoje iki 66 kg, tiek absoliučioje kategorijoje nugalėjo Armandas Paulauskas, 58 kg štangą išspaudęs 31 kartą. Svorio kategorijoje iki 83 kg pergalę šventė Irmantas Bunkus, absoliučioje kategorijoje užėmęs III vietą. Jis 80 kg štangą išspaudė 26 kartus. Rimantas Inta, kovojęs svorio kategorijoje iki 93 kg, 83 kg štangą išspaudė 23 kartus ir užėmė II vietą. Komandai skirta II vieta.

Veteranai nenusileido jauniesiems sportininkams ir taip pat pelnė apdovanojimus. I amžiaus grupėje kategorijoje iki 83 kg, 80 kg štangą išspaudęs 36 kartus, Vilandas Radvila liko antras, II vieta pelnyta ir absoliučioje kategorijoje. Nedaug nuo prizininkų atsiliko toje pat kategorijoje rungtyniavęs Gintaras Vitkevičius, 78 kg štangą išspaudęs 28 kartus. II amžiaus grupėje kategorijoje iki 74 kg Rimantas Sakeris 4 kartus išspaudė 56 kg štangą ir užėmė III vietą. Kategorijoje iki 93 kg Benjaminas Milis toli aplenkė savo varžovus ir 84 kg štangą išspaudęs 30 kartų tapo nugalėtoju. Svorio kategorijoje iki 105 kg Darius Ereksonas užėmė II vietą, išspaudęs 103 kg štangą 25 kartus. Kategorijoje 105+ kg nugalėjęs Arvydas Kleinovas 105 kg štangą išspaudė 17 kartų. III amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 83 kg rungtyniavęs Antanas Micius 71 kg štangą išspaudė 21 kartą ir užėmė II vietą. Komandinėje įskaitoje veteranai pelnė I vietą.