Parama dėkojame

Sprogimas

Atidaryti atnaujinti sporto aikštynai

Ernesta ŠNEIDERAITYTĖ

Šeštadienį Mažeikiuose, prie Naftininkų g. 62/76 ir Tyliosios g. 4, vyko atnaujintų krepšinio aikštelių atidarymui skirtos sporto varžybos. Aikštelių atnaujinimo idėjos autoriai – „Mažeikių gatvės gimnastų“ asociacija.

Rėmė Savivaldybė

Mažeikių gatvės gimnastus parėmė Mažeikių rajono savivaldybė. Šioms aikštelėms atnaujinti skirta beveik 31 tūkst. eurų. Daugiausia lėšų – 29 tūkst. eurų – skirta iš Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo priemonės. Taip pat 500 Eur želdynų aplinkai aplink šias aikšteles sutvarkyti skirta iš Savivaldybės administracijos Aplinkos apsaugos ir sveikatos programos, 1460 Eur išleista krepšinio stovams ir tinklinio tinklui įsigyti iš Savivaldybės administracijos Kultūros ir sporto skyriaus veiklos programos lėšų, Mažeikių seniūnija tinklinio aikštelėms atvežė smėlio, prisidėjo vietos verslininkai, o bendruomenei skirtų aikštelių sutvarkymo darbus organizavo ir daug darbų neatlygintinai atliko asociacija „Mažeikių gatvės gimnastai“.

Tyliojoje gatvėje esančioje krepšinio aikštelėje paklotas naujas asfaltas, pakeisti krepšinio stovai, įrengta nauja tinklinio aikštelė, suoliukai ir šiukšliadėžės. Gyventojų saugumui užtikrinti ši aikštelė atitverta vienpuse tvora.

Varžybos

Naftininkų gatvės aikštelėje vykusiose varžybose dalyvavo 6 krepšinio ir 6 tinklinio komandos.

Tarp 12–14 metų amžiaus krepšininkų pirmąją vietą užėmė komanda „Etegiškiai“, antrąją vietą – „Čempionai“, o trečiąją – „Bostoniukai“.

15–18 metų amžiaus grupėje nugalėjo „Veilokaa“, antroji vieta atiteko „Bruklinui“, trečioji – „Viekšniams“.

Buvo ir dvi moterų tinklinio komandos. Pirmoji vieta atiteko „Kilogramui agrastų“, antroji – „Mamoms“.

Vyrų tinklinio varžybose nugalėjo komanda „Viekšniai“, antrieji liko „Mušėjai“, o trečioji vieta atiteko „Vandens bokštui“.

Tyliosios g. krepšinio aikštelėje varžėsi 4 krepšinio komandos. Pirmąją vietą laimėjo „Ereliai“, antrąją – „Kibirai“ ir trečiąją – „P+G“.