Vyko štangos spaudimo čempionatas

Šeštadienį sporto klube „Mažeikių švyturys“ vyko Mažeikių rajono štangos spaudimo be spec. aprangos pirmenybės.

Suaugusiųjų grupė

Šioje grupėje beveik visi sportininkai pasidalino prizines vietas. Svorio kategorijoje iki 83 kg nugalėjo Mindaugas Valeiša, įveikęs Dainių Vėžauską ir Vilandą Radvilą. Kategorijoje +83 kg stipresnis buvo Kęstutis Milkintis, nugalėjęs Martyną Kryžių. Kategorijoje iki 105 kg laimėjo Andrius Lengvenis, prizines vietas užėmė Renatas Viskontas ir Mindaugas Paulauskas. Svorio kategorijoje virš 105 kg nenugalimas buvo Nerijus Strazdauskas, gerokai aplenkęs Romą Borisenką ir Tomą Alseiką.

Stipriausi tarp jaunųjų

Jaunių grupėje svorio kategorijoje iki 66 kg dalyvavo vienas sportininkas – Paulius Pocius, kuris sėkmingai įveikęs visus tris bandymus tapo nugalėtoju. Svorio kategorijoje iki 74 kg dalyvavę du sportininkai taip pat pakilo ant prizininkų pakylos: Aurimas Brasas, išspaudęs štangą visus tris kartus, užėmė pirmąją vietą, Gytis Brazdauskas liko antrasis. Kategorijoje iki 83 kg laimėtoju tapo Vilius Šeputa, antrąją vietą užėmė Mindaugas Kaveckis, trečiąją – Gvidas Meižys. Kategorijoje 83+ kg nugalėjo Vincentas Gintalas, antrąją vietą pelnė Benediktas Abrutis, trečiąją – Eimantas Alčauskas.

Jaunimo grupėje svorio kategorijoje iki 74 kg pirmąją vietą pelnė Faustas Šopis, antrąją – Edvinas Šopis. Kategorijoje iki 83 kg, nesulaukęs varžovų, nugalėjo Irmantas Bunkus. Kategorijoje 83+ kg susikovė penki sportininkai. Stipriausiu pripažintas Rapolas Odinas, antrasis liko Margiris Bauža, trečiasis – Jonas Petrauskas.

Dalyvavo ir moterys

Čempionate dalyvavo aštuonios moterys, pasiskirsčiusios po keturias svorio kategorijose iki 63 kg, kurioje nugalėjo Lina Liatukienė, antrąją vietą užėmė Laura Kleponytė, trečiąją – Raimonda Butienė, ir 63 plius kg, kurioje stipriausia pripažinta Jurgita Strazdauskienė, antroji buvo liko Indrė Laivytė, trečiąją vietą užėmė Ramunė Vainauskytė.

Nenusileido veteranai

Per 40 m. amžiaus veteranų svorio kategorijoje iki 93 kg nugalėjo Alfonsas Meškys, įveikęs Gintautą Palkimą. Kategorijoje virš 93 kg laimėjo Rolandas Pocius, prizininkais tapo Andrius Narmontas ir Alvydas Kleinovas. Amžiaus grupėje + 50 m. svorio kategorijoje iki 93 kg stipriausiu tapo Benas Milis, antrąją vietą užėmė Sergejus Zolotariovas, trečiąją – Vygantas Micius. Kategorijoje virš 93 kg pirmąją vietą užėmė Gintautas Beišinas, antrąją – Darius Ereksonas. Amžiaus grupėje virš 60 m. nugalėjo Anatolijus Bondarenka, prizines vietas užėmė Zigmas Širvinskas ir Antanas Micius.

Nugalėjo absoliučioje kategorijoje

Absoliučios kategorijos nugalėtojais tapo J. Strazdauskienė, V. Šeputa, R. Odinas, R. Pocius, D. Ereksonas, A. Bondarenka ir N. Strazdauskas, kuris išspaudė 225 kg ir ne tik laimėjo absoliučioje kategorijoje, bet ir tapo geriausiu čempionato sportininku.