,,Žilvičio“ ugdytiniai – tarp geriausių respublikoje

Balandžio 19–20 d. Trakuose, sveikatingumo ir pramogų centre „Trasalis“, vyko vieno iš masiškiausių 2017–2018 m. mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ finalas. Juo siekiama ugdyti vaikų ir mokinių gebėjimus saugoti ir stiprinti savo ir kitų sveikatą bei skleisti sveikos gyvensenos principus mokyklų bendruomenėms.

Balandžio 20 d.vykusiame renginio finale varžėsi priešmokyklinio amžiaus komandos iš Kauno, Vilniaus, Palangos miestų, Biržų, Kėdainių, Mažeikių, Rokiškio, Utenos rajonų. Reikėjo paruošti vaikų, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų, komandų prisistatymą, parašyti draugui laišką sveikatos tema bei sukurti muziką konkurso  himnui. Komandos narių laukė varžytuvės sveikatos žinių konkurse, judriosiose estafetėse, kapitono rungtyje. Atskiras užduotis reikėjo atlikti ir pedagogams bei visuomenės sveikatos priežiūros specialistams. Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad mūsų komanda laimėjo garbingą antrąją vietą respublikoje. Savo pasiekimu džiaugiamės ir didžiuojamės. Konkurso dalyviai ne tik varžėsi, bet ir dalyvavo ekskursijoje į Trakų pilį.

2017–2018 m. mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkursą „Sveikuolių sveikuoliai“ organizavo Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija, Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras, taip pat šalies savivaldybės. Konkurso partneriai yra Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija, Kūno kultūros ir sporto departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės, Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas prie Krašto apsaugos ministerijos.

Daiva JUŠKIENĖ

Nuotrauka iš darželio archyvo

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode