Metodinių priemonių paroda

„Pedagogas yra ne darbas, o gyvenimo būdas“ (Austėja Landsbergienė). Išties, kas gali pasakyti, kiek valandų per savaitę dirba pedagogas, kiek ir kokių darbų padaro... Tik mylintis savo darbą žmogus, gyvenantis juo, siekiantis neatsilikti nuo laikmečio, nuolat atnaujinantis savo žinias, o, svarbiausia, mylintis vaikus, gali dirbti pedagogu.

Nors pedagogai dirba labai daug, tačiau jų darbo „vaisiai“ ne visada pastebimi. Didžioji darbo dalis nematoma: pasiruošimas veikloms, priemonių gaminimas, bendravimas su tėvais, renginių organizavimas ir t. t. Pedagogo darbe labai svarbu neužsidaryti savyje, dalintis savo idėjomis, semtis patirties iš kolegų...

Balandžio 24 d. Sedos darželyje surengta ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogų metodinių priemonių paroda. Net 10 pedagogų pristatė nuostabių savo rankomis gamintų priemonių, kas po vieną, kas keletą, o A. Sakalauskaitė visus nustebino savo kruopštumu. Parodoje buvo eksponuojamos 28 ikimokyklinio ugdymo pedagogės darytos priemonės. Parodos metu V. Pocienė pristatė labiausiai savo pamėgtą ir naudojamą vaidybinį-improvizacinį metodą. Paroda galėjo džiaugtis ir idėjų semtis visi Mažeikių rajono ikimokyklinių įstaigų pedagogai.

Dėkojame pedagogams už atvirumą, už idėjų sklaidą, nuoširdumą ir darbštumą. Po parodos suvoki, kaip pasisekė mūsų ugdytiniams – juos ugdo puikūs, įdomūs, darbštūs pedagogai.

Rasa MILIEŠKIENĖ

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode