Reklama 2

Vyko regioninė metodinė-praktinė konferencija

 

Kovo 8 dieną lopšelyje-darželyje „Linelis“ vyko regioninė metodinė-praktinė konferencija „Etninės kultūros raiška įvairiose netradicinėse edukacinėse erdvėse ir veiklose“. Etnokultūra yra mūsų visos tautos pradžia, jos šaknys, todėl labai svarbu jau ikimokykliniame amžiuje ieškoti galimybių, padedančių ugdyti vaikus tautos kultūros dvasia.

Konferencijoje dalyvavo ne tik Mažeikių miesto ikimokyklinių įstaigų pedagogės, bet ir Viekšnių lopšelio-darželio „Liepaitė“ bei Telšių lopšelio-darželio „Mastis“ pedagogės, taip pat Mažeikių rajono savivaldybės Švietimo skyriaus vyr. specialistė Nijolė Zakalskienė.

Renginio tikslas – pasidalinti gerąja pedagogine patirtimi, žiniomis apie tautinių švenčių organizavimą, vaikų ir jų tėvelių norą pažinti savo senolių šaknis, tautos kultūros pažinimo, estetinio jautrumo ir kūrybiškumo ugdymąsi netradicinėse erdvėse ir veiklose.

Klausytojų auditorijai pristatyti keturi žodiniai ir devyni stendiniai pranešimai. Renginio metu konferencijos dalyviai klausėsi žemaitiškai atliekamos dainos „Kur vedve eisma“, turėjo galimybę išgirsti ir pamatyti lopšelio-darželio „Linelis“ ugdytinių dainelės „Du gaideliai“ interpretaciją, apsilankyti įstaigos edukacinėse erdvėse.

Tikimės, kad ateityje pavyks suorganizuoti dar ne vieną renginį, puoselėjantį tautines vertybes, integruojant etnokultūrą į vaikų ugdymosi procesą.

                                                                                                                                                                                                                       Svajonė KORSAKIENĖ

                                                                                                        Ikimokyklinio ugdymo pedagogė

Nuotrauka iš darželio archyvo

                                                                                                       

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode