Reklama 2

Užpuolė ir sulaužė akinius

 

Kovo 5 d., apie 16.30 val., Mažeikiuose, Žemaitijos g., nepažįstamas vyras sudavė 1999 m. gimusiai merginai į akį bei sulaužė akinius. Padaryta 100 eurų turtinė žala. Įtariamasis ieškomas.

Įsigijo naminės degtinės

Kovo 2 d., apie 11.00 val., Mažeikiuose, Sodų g., 37-erių m. vyras iš 40 m. moters įsigijo 0,5 l neteisėto alkoholio distiliato.

Nei prekės, nei pinigų

Kovo 5 d., apie 12.00 val., 38-erių m. vyras pagal internetiniame tinklapyje rastą skelbimą už norimas pirkti medienos skersavimo stakles į nurodytą pardavėjo sąskaitą pervedė 230 eurų, tačiau prekės negavo, pardavėjas į skambučius nebeatsako.

Apgadino automobilį

Kovo 6 d., apie 20.05 val., Mažeikių r., Kurmaičių k., neblaivus ir teisės vairuoti neturintis 60 m. vyras, vairuodamas automobilį „Honda Accord“ ir važiuodamas atbuline eiga, atsitrenkė į stovintį automobilį „Renault Megane“ bei jį apgadino. Vairuotojui nustatytas 1,63 promilės girtumas.

Įsibrovė į automobilius

Nuo kovo 2 d. 16.30 val. iki kovo 4 d. 14.00 val. Mažeikiuose, Gamyklos g., nesaugomoje automobilių stovėjimo aikštelėje, neaiškiomis aplinkybėmis patekta į užrakintą bendrovei priklausantį automobilį „Renault Trafic“, iš kurio pavogta automagnetolos viršutinė dalis. Padaryta žala nustatinėjama.

Kovo 3 d., apie 15.30 val., pastebėta, kad Mažeikiuose, Geležinkelio g., sugadinus tvoros metalinį segmentą, patekta į įmonės teritoriją bei išdaužti ten stovėjusių vilkikų langų stiklai. Pavogti vairuotojui priklausantys daiktai ir automagnetola. Padaryta žala tikslinama.

Pagal PK informaciją parengė Vaida GALDIKĖ

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode