Bulvių fiesta Šerkšnėnuose

Rugsėjo 27-ąją, kai derlius jau sugulęs aruoduose, lapus jau ėmė dažyti rudens dailininkai, Šerkšnėnų kultūros centro skverelyje susibėgo kaimo bendruomenės į „Bulvių fiestą 2020“.

Švęsti atlaidai ir pašventintas atnaujintas kryžius

Sekmadienį Pikelių Švč. Trejybės bažnyčioje (Mažeikių dekanatas) švęsti Šv. arkangelo Mykolo atlaidai, bažnyčios šventoriuje pašventintas restauruotas kryžius.

Kelios intencijos

Atlaidus vedė Mažeikių Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčios vikaras kun. Darius Vazinskas, šv. Mišias koncelebravo parapijos klebonas kun. Gintaras Lengvinas. Mišių metu ir po jų giedojo parapijos ateitininkai.

Homilijoje kun. D. Vazinskas akcentavo angelų – pasiuntinių –misiją ir jų vaidmenį žmonių gyvenime.

Be kitų intencijų melstasi ir už keliautojus, vairuotojus bei žuvusius eismo įvykiuose – būtent jų paminėjimui skirtas rugsėjo paskutinis sekmadienis.

Atidarytas XIV Tarptautinis meno festivalis „Mažeikiai 2020“

Penktadienį Mažeikių Kultūros centre prieš Tarptautinio meno festivalio atidarymo koncertą pristatyta „Karma kihelkond“  dailės darbų paroda. Dailininkai: Miglė Kosinskaitė (Lietuva) ir Peeter Krosmann (Estija). Menininkus sveikino ir Mažeikių rajono savivaldybės mero Vidmanto Macevičiaus padėkomis apdovanojo vicemerė Sigutė Bernotienė.

Dėl saugumo pratęsiamas eismo uždarymas

Iki spalio 7 d. pratęsiamas eismo uždarymas rekonstruojamoje Algirdo gatvės atkarpoje nuo Algirdo ir Gamyklos gatvių sankryžos iki Židikų ir Žagarėlės gatvių sankryžos. 

S. Šiurys – Savivaldybės administracijos direktorius

Šiandien, rugsėjo 25 d., Mažeikių rajono savivaldybės posėdyje dalyvavo 22 (iš 27) tarybos nariai, svarstyta per 30 klausimų. Vienas iš svarbiausių – dėl Sauliaus Šiurio (partija „Laisvė ir teisingumas“) skyrimo į Mažeikių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas. Nuo liepos 30 d., iš direktoriaus pareigų tarybai pašalinus Laimą Nagienę, S. Šiurys laikinai ėjo šias pareigas.

Plinkšių globos namams – tarptautinis sertifikatas

Plinkšių globos namams, pirmiesiems ne tik Mažeikių rajone, bet ir visoje Telšių apskrityje, įteiktas EQUASS Assurance sertifikatas, patvirtinantis, kad Globos namuose teikiamos paslaugos atitinka socialinių paslaugų kokybei keliamus reikalavimus Europos lygmeniu.

Dėl saugumo pratęsiamas eismo uždarymas

Iki spalio 7 d. pratęsiamas eismo uždarymas rekonstruojamoje Algirdo gatvės atkarpoje nuo Algirdo ir Gamyklos gatvių sankryžos iki Židikų ir Žagarėlės gatvių sankryžos. 

Nuotoliniame seminare – apie koronavirusinę infekciją

Rugsėjo 29 d., antradienį, 16.00 val. organizuojamas nuotolinis seminaras, kurio metu bus atsakyta į Mažeikių rajono bendruomenėms rūpimus klausimus apie COVID-19 ligą (koronavirusinę infekciją), pristatyta aktualiausia informacija bei izoliavimosi taisyklės. 

Pikelių bažnyčiai ir Mažeikių kultūrai – AB „ORLEN Lietuva“ parama

Rugsėjo 23 d. Mažeikių Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčios klebonas kun. Gintaras Lengvinas ir AB „ORLEN Lietuva“ generalinis direktorius Michal Rudnicki kartu su valdybos nariu Marek Pawel Golębiewski pasirašė paramos sutartį Pikelių Švč. Trejybės bažnyčios stogo tvarkybai. Tai ne pirmoji bendrovės parama bažnyčioms ir Mažeikių kultūrai.

Prisijunkite prie rinkimų savanorių gretų

Vyriausioji rinkimų komisija, rengdamasi artėjantiems Seimo rinkimams, atsižvelgdama į kasdien besikeičiančią epidemiologinę situaciją ir siekdama užtikrinti saugų balsavimo procesą, kviečia pilietiškus žmones prisijungti prie rinkimų savanorių gretų.

Darželyje stiprinama vaikų sveikata, sportuojama

Kai informacinės technologijos užkariauja pasaulį, prie kompiuterių prikaustydamos ne tik suaugusius, jaunimą, bet ir jaunesnio amžiaus vaikus, mūsų, Sedos darželis siekia atkreipti visuomenės, Sedos bendruomenės dėmesį į aktyvaus judėjimo, sporto svarbą ir naudą.

Popietė, skirta etnografei Amelijai Lengvenaitei-Urbienei

Rugsėjo 19 d. Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Viekšnių miesto filiale vyko popietė, skirta etnografei Amelijai Lengvenaitei-Urbienei atminti. Renginį organizavo Biržiškų vardo viekšniškių draugija, Viekšnių kultūros centras, Viekšnių miesto biblioteka.

Dar šiek tiek nepatogumų – būkime pakantūs

Rugsėjo 24 d., ketvirtadienį, nuo 8 val. iki 18 val., bus asfaltuojamas žiedas Gamyklos ir Algirdo g. sankryžoje. Tuo metu gali atsirasti eismo trikdžių transporto priemonėms sukant iš Gamyklos g. į Algirdo g.

Imtasi priemonių sustabdyti koronaviruso plitimą rajone

Rugsėjo 21-ąją posėdžiavo Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybė) ekstremalių situacijų komisija. Aptarta padėtis dėl koronaviruso plitimo rajone. Numatytos konkrečios priemonės, veiksmai, kurių būtina imtis siekiant sustabdyti infekciją.

Europos paveldo dienų Mažeikiuose finalas

Birutė Šneideraitienė

Rugsėjo 20 d. Tirkšliuose vyko Europos paveldo dienų, prasidėjusių prieš savaitę, uždarymas: atidaryta fotografijų paroda, išklausytos paskaitos, aplankyti Tirkšliuose esantys paveldo objektai.

Draugiškose varžybose rungėsi vaikų dienos centrų komandos

Rugsėjo 16 d., trečiadienį, Mažeikių centrinio stadiono dirbtinės dangos aikštėje vyko tradiciniu tapęs renginys „Draugiškos Žemaitijos regiono vaikų dienos centrų futbolo varžybos“, organizuojamas BĮ Mažeikių rajono socialinių paslaugų tarnybos. Varžybos – viena iš Švietimo mainų paramos fondo finansuojamo projekto „Augu kartu su sportu“ veiklų.

K. Bartkevičius: „Tikiu ir pasitikiu savo kraštiečiais“

Artėja spalio 11-oji – rinkimai į LR Seimą. Vienas iš mažeikiškių kandidatų – Laisvės ir teisingumo partijos atstovas Kęstutis Bartkevičius. Likus mažiau nei mėnesiui iki rinkimų, šis kandidatas išlieka ramus. Anot jo, visuomenė supranta atsakomybę ir balsuoja už tuos, kurie verti atstovauti jiems Seime. K. Bartkevičiui, Seimo Sveikatos reikalų komiteto nariui, tai būtų jau trečioji kadencija, per kurią Seimo narys pasižada ir toliau tesėti mažeikiškiams duotus pažadus. Apie pastaruosius 8-erius metus Seime, valdžių kaitą savivaldoje, visuomenės problemas ir jų sprendimą plačiau interviu komentuoja K. Bartkevičius.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode